Na Bazalech chtějí dobít baterky. Přípravný zápas v plánu není, ale polevit Baník taky nemůže...

Na Bazalech chtějí dobít baterky. Přípravný zápas v plánu není, ale polevit Baník taky nemůže...

Rozjetý Baník, který je právě teď na poměrně lichotivé čtvrté pozici se stejným bodovým ziskem jako bronzová Slavia, měl pondělní den volno, nicméně na tréninkový režim najel hned od úterního dne.

A tento týden - v době repre pauzy - nepůjde o žádný oddech. Realizační tým na čele s koučem Ondřejem Smetanou si totiž připravil pro ostravské hráče dvoufázové tréninkové jednotky.

"Věřím, že dobijeme baterky a budeme dobře připraveni na další část soutěže. Chceme samozřejmě pokračovat a navázat na tu sérii, kterou teď mezi reprezentačními pauzami máme, ale víme, kolik práce nás to stojí a jak jsme k tomu došli. Proto nemůžeme polevit," zaznělo z úst Smetany, jehož soubor už je neporažen osmkrát v řadě.

Třetí říjnová sobota totiž bude pro Laštůvku, Lischku, Kuzmanoviče a spol. těžká. "Hned po přestávce máme těžký zápas se Slováckem," připomněl nadcházející jedenácté kolo Fortuna:ligy hlavní trenér, jenž se musí v dalších dnech obejít bez Tomáše Galáska, který si plní své reprezentační povinnosti.

Áčko, které se bude připravovat bez dvou reprezentantů Ladislava Almásiho (Slovensko) a Filipa Kaloče (česká jednadvacítka), během ligové pauzy tentokráte nesehraje žádný přípravný zápas.

Takhle se nedá hrát ani druhá liga. Jsme biti za nezodpovědnost, smutní karvinský nestor Bolek

Zdroj: fcb.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.