Se Škrtelem ještě Spartak neinkasoval: Je to pro mě jednodušší, protože jsem naskočil do fungujícího týmu

Se Škrtelem ještě Spartak neinkasoval: Je to pro mě jednodušší, protože jsem naskočil do fungujícího týmu

Martin Šrktel (36) se vrátil do slovenské nejvyšší soutěže velmi důstojně a Spartak Trnava s ním v sestavě během tří zápasů ještě ani jednou neinkasoval. Jsou za tím klid se zkušenostmi?

"V každém utkání se snažím odevzdat to nejlepší, co mohu. Bylo to pro mě jednodušší, protože jsem naskočil do fungujícího mužstva, jemuž se dařilo. Nemluvi bych o tom, že jsem ničím nepřispěl, snažím se, ale vždy je nás na hřišti jedenáct a tým celkem tvoří 25 hráčů. Všichni si děláme svou práci nejlépe, jak umíme. Taháme za jeden provaz a výsledky přicházejí. Stále je ale před námi množství zápasů. Teď si můžeme odpočinout, přes repre pauzu potrénujeme a pak půjdeme dále," přednesl v interview pro sport.sk bývalý stoper Liverpoolu, jehož nynější tým obdržel v úvodních deseti kolech pouze čtyři branky, což je jasně nejméně ze všech dvanácti mužstev.

Sérii čtyř výher táhnoucí Trnava je v tabulce slovenské ligy druhá za Slovanem Bratislava pouze o skóre. Po mezinárodní pauze - přesněji 17. října od 17:00 - dojde na šlágr právě s obhájcem titulu, který je pro změnu nejofenzivnějším souborem slovenské Fortuna:ligy...

"Slovan je ještě daleko. Důležité je, že jsme zvládli těžký střet s Trenčínem a teď už se pomalu začneme dívat dál. Čeká nás přímý souboj o první místo. Věřím, že se situace nezhorší a na tribuny bude moci dorazit spoustu fanoušků, kteří vytvoří atmosféru, na jakou jsme od nich v Trnavě zvyklí. Co víc si můžeme přát? Hraje Trnava se Slovanem, první s druhým, přímý boj o vedoucí flek, nejslavnější slovenské derby. Takový zápas by si zasloužil skvělou atmosféru," přidal na sport.sk někdejší kapitán slovenské reprezentace, jenž si v průběhu kariéry vyzkoušel také ruskou či tureckou ligu.

Kvalifikace MS 2022: Česko - Wales a Bělorusko - Česko. Final Four Ligy národů: Itálie - Španělsko, Belgie - Francie!

Zdroj: sport.aktuality.sk