Sadílek prý byl jedním z hráčů, co nevyčníval. Co se Fukalovi na "vysavači" z Twente nezdá?

Sadílek prý byl jedním z hráčů, co nevyčníval. Co se Fukalovi na "vysavači" z Twente nezdá?

Byť byl dvaadvacetiletý "vysavač" Michal Sadílek po závěrečném hvizdu s Běloruskem chválen i hlavním reprezentačním trenérem Jaroslavem Šilhavým, podle Milana Fukala ještě krajánek z FC Twente do základní sestavy národního mužstva nepatří.

"V tomhle půjdu možná proti všem. Pro mě byl jedním z hráčů, co nevyčníval. Ano, přihrál na gól, poslal Schicka do samostatného úniku. Ale pořád je mladý, je na něm vidět, že potřebuje nabírat herní praxi," pronesl na konto bývalého hráče Liberce někdejší zadák M'gladbachu či Hamburku, jehož názor publikoval web iSport.cz.

Rodák z Uherského Hradiště, jenž je na současné adrese zapůjčen z PSV Eindhoven, ho ještě stále nepřesvědčil, že přechod z jednadvacítky do áčka zvládl.

"Možná to beru překvapivě, ale ještě mě musí přesvědčit, že do sestavy skutečně patří. Už k nominaci na Euro mu pomohly absence jiných hráčů, teď někteří zase chyběli. Jsem zvědavý, jak to u něj bude dlouhodobě, spíš podle toho věci hodnotím. Ať pozitivně, nebo negativně," doplnil Deníkem Sport citovaný exreprezentant s minulostí ve Spartě i Jablonci.

Alex Král, jenž je v poslední době v národním mužstvu kritizovaný, je podle něj jasně fotbalovější a na pozici uprostřed zálohy by měl být vedle Tomáše Součka volbou číslo 1. Až po něm mají být Sadílek a další...

Možná 5 let slýchávám, že přesluhuju. Ale teď už je konec blíž než třeba loni, přiznal Hübschman

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.