Odvážné tvrzení Kloppa po demolici Watfordu. Lodivod Liverpoolu v euforii velebil Salaha

Odvážné tvrzení Kloppa po demolici Watfordu. Lodivod Liverpoolu v euforii velebil Salaha

Liverpool po reprezentační přestávce nepustil Watford ke slovu a potvrdil své ambice bojovat o další titul v Premier League. Po sobotní výhře má jen jednobodové manko na vedoucí Manchester City, tým je podle slov Jürgena Kloppa ve velké herní pohodě a neopomenul vychválit svého egyptského kanonýra Mohameda Salaha.

Reds doma vládli od úvodních minut a lví podíl na tom měl právě Salah, který si připsal jednu trefu a přidal také asistenci. Pozadu ale nebyli ani Mané či autor hattricku Firmino. V popředí oslavných ód však byla egyptská hvězda, která skórovala již v posledních osmi zápasech v barvách Liverpoolu, což naznačuje jeho aktuální formu.

„Jeho výkon byl úžasný. Přihrávka na první gól byla skvělá. Druhý gól byl výjimečný. Je to špičkový hráč. Všichni to vidíme. Kdo je lepší než on? Nemusíme mluvit o tom, co Messi a Ronaldo udělali pro světový fotbal a o jejich dominanci. Ale právě teď je nejlepší Salah. Je ve věku, kdy se může ještě zlepšovat. Dělá to neustále. Od letní přestávky začal dělat tyhle věci, jaké předvedl u přihrávky na gól Sadia,“ velebil výkon svého svěřence.

Spokojen byl ale německý stratég s výkonem celého mužstva, který neovlivnila lehká přestávka. „Bylo to dobré, nemůžu ani říct nic jiného. Po reprezentační pauze je těžké najít rytmus. Kluci hráli v jiných systémech. Jsou ale tak dobří, že to zvládli. Myslím, že Watford měl nápad, ale nenechali jsme je hrát. Góly byly skvělé, byl tam výborný přístup, energie i charakter,“ dodal Klopp na tiskové konferenci.

Zdroj: skysports.com

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.