Poulolo byl na Hané posazen Benešem. Není to tak, že bychom ho odstřihli, upozorňuje Jílek

Poulolo byl na Hané posazen Benešem. Není to tak, že bychom ho odstřihli, upozorňuje Jílek

Poslední ligový duel hrála Sigma se stoperskou dvojicí Václav Jemelka - Vít Beneš a protože udržela čisté konto, stejné složení ve středu defenzivní linie by měl hanácký soubor mít také na nejbližším libereckém výjezdu.

Černý Petr proto zbyl na čtyřiadvacetiletého středního obránce Florenta Poulola, jenž zůstal po celých 90 minut na lavičce náhradníků a to i přesto, že předtím zasáhl do všech devíti ligových duelů.

Jak si onen krok obhajoval Václav Jílek? "Museli jsme do toho trošku říznout. Nechci říct, že Florent Poulolo vypadal v zápasech tak špatně a Venca Jemelka ne. Kdybychom si ta utkání rozklíčovali, tak bychom u každého našli nějakou chybku," přednesl na idnes.cz pětačtyřicetiletý kouč z Androva stadionu.

"Pravdou je, že soupeři už byli na nás připraveni, hodně to šlo jen přes Vencu Jemelku, Florent minimálně zakládal akce, byli jsme hodně čitelní. Některá řešení Florenta vedla poměrně často k brankám, nebo brankovým příležitostem soupeře, takže jsme na to reagovali, pracovali jsme s Víťou Benešem. Stoperská dvojice to zvládla velmi dobře, ten tah se nám povedl. Ale je připravený Roman Hubník a Florent také pracuje, není to tak, že bychom ho odstřihli," upozornil na webu idnes.cz šéf Vaněčka, Breiteho, Zmrzlého a spol.

Bývalý hráč španělského Getafe, jenž je součástí olomouckého dění již něco málo přes 13 měsíců, si tak zřejmě bude muset o další příležitost zase říci v tréninku...

Slavia jen se třemi Čechy. Klíčový konec října i pro Spartu a Plzeň. A co Slovácko, ovlivní ho situace na Hradě?

Zdroj: idnes.cz