Klokani jsou pro nás osudovým soupeřem, tvrdí Jurečka. Se svou gólovou bilancí stoprocentně spokojen není

Klokani jsou pro nás osudovým soupeřem, tvrdí Jurečka. Se svou gólovou bilancí stoprocentně spokojen není

Nejlepším střelcem nyní čtvrtého Slovácka je šestigólový Václav Jurečka, jenž dává v Uherském Hradišti pomalu zapomenout na Jana Klimenta. V posledních třech zápasech se zapsal do střelecké listiny hned čtyřikrát...

"Je to sice pěkné, ale sám vím, že těch proměněných šancí mohlo být víc. Jsem si vědom toho, že některé situace musím řešit lépe. Jsem samozřejmě rád, že mi to tam začalo padat, ale že bych byl stoprocentně spokojen, to se říct nedá,“ uvedl na webu fcslovacko.cz svěřenec Martina Svědíka.

Svou nynější formu by nerad přeceňoval a nechtěl by ji zakřiknout. "Pamatuji si, když jsem hrával druhou ligu v Opavě, tak jsem měl sérii zápasů, kdy mi tam spadlo všechno, do čeho jsem kopl, ale pak máte i série, kdy máte šance a neproměňujete je. Musím být nohama na zemi a dál tvrdě pracovat,“ přidal kolega Sadílka, Kadlece, Petržely a spol.

V nadcházejícím 12. kole Fortuna:ligy dorazí na Městský stadion Miroslava Valenta celek Bohemians 1905, který je po jedenácti kolech na desáté pozici s bilancí tří výher, tří remíz a pěti porážek, s tím, že naposledy byl vyškolen na půdě Mladé Boleslavi...

"Pro nás je to trošku takový osudový soupeř. Zápasy s nimi jsou vždycky těžké. Dvě sezóny zpět jsme s nimi vypadli v boji o Evropu. V minulé sezóně nám vyšel první poločas, kdy jsme tam vedli 3:0 ale ve druhém poločase to nakonec bylo drama. Domácí snížili a pak i kopali pokutový kop. Naštěstí ho neproměnili. Bohemka je nepříjemné mužstvo a rozhodně nás nečeká nic jednoduchého. Já doufám, že dojde co nejvíc diváků a utkání bude mít náboj jak na hřišti, tak i v hledišti,“ uzavřel na fcslovacko.cz sedmadvacetiletý fotbalista, jenž si v minulosti kromě Opavy zahrál i za Kolín nebo Slavoj Vyšehrad.

Matoušek o gólovém půstu: Jsem furt hrozně zbrklý a neřeším to jako dřív. Nevěším ale hlavu a věřím, že to přijde

Zdroj: fcslovacko.cz