Mladý jablonecký střelec Čvančara: Cítím, že moje výkonnost i cesta, kterou jsem se dal, jde nahoru

Mladý jablonecký střelec Čvančara: Cítím, že moje výkonnost i cesta, kterou jsem se dal, jde nahoru
OBSAHUJE OHLASY

Autor dvou gólů do sítě Randers Tomáš Čvančara dorazil na pozápasovou tiskovou konferenci ještě v doznívajících emocích a kvůli některým sporným momentům cítil křivdu.

"Ty dva góly pro mě mají velkou cenu. Sám cítím, že moje výkonnost i cesta, kterou jsem se dal, jde nahoru. Bohužel ve finále je z toho jen bod. Cítíme trochu křivdu, z toho jsem zklamaný," přiznal na fkjablonec.cz jednadvacetiletý dlouhán ze Střelnice.

Co se mu konkrétně nezdálo? "Za mě tam byly minimálně dvě další sporné situace na nás, kdy jsme my měli kopat penaltu my. Ještě jsem to tedy neviděl, ale minimálně sporné to bylo. Minimálně jedna z nich měla být nařízena. Říkám to teď bezprostředně po zápase, jak to vidím, ještě jsem plný emocí. A oni nám pak vyrovnají v 90. minutě z dost přísné penalty. Ten zápas měl skončit naším vítězstvím," přidal ofenzivní kolega Doležala s Nešporem, jehož názor nabídly stránky fkjablonec.cz.

Je podle něj chybou, že v Evropské konferenční lize chybí videorozhodčí? "Samozřejmě. S někým jsem se už o tom bavil a bylo mi řečeno, že nemají proškolené rozhodčí a je jich nedostatek. Co na to říct, je to úsměvné, ale na druhou stranu pro všechny stejné. Rozhodčí se teď rozhodnul takhle, tak třeba příště nám to vrátí," doplnil.

Zelenobílí, kteří v duelu s Randers nastřelili i dvě tyče, mají po prvních třech vystoupeních ve skupině čtyři body. Mohlo to však být ještě o něco lepší. "Jsme z toho všichni naštvaní, ale bohužel nic s tím neuděláme. Mrzí to. Ale s každým jsme hráli otevřenou partii. Ani v jednom zápase jsme nebyli horší, ba naopak. Myslím si, že jsme ukázali svoji hru a kvalitu. Věřím, že šance na postup máme," burcoval severočeskou kabinu bývalý forvad Opavy či Slavoje Vyšehrad, jenž musel střídat kvůli tahajícím tříslům předčasně.

Celé mě to stojí vždy dost nervů. Je toho na mě dost, liga nervy, pohár nervy, přiznal Rada po udělení žluté

Zdroj: fkjablonec.cz