Podle Němečka ukázal Krmenčík svou malost a stal se ovcí. I Šmicer by prý byl ve svém věku produktivnější...

Podle Němečka ukázal Krmenčík svou malost a stal se ovcí. I Šmicer by prý byl ve svém věku produktivnější...

Jedním z ústředních témat pořadu Tiki-Taka na O2 TV Sport byla pochopitelně vršovická válka mezi Slavií a Plzní a s tím spojený reprezentační forvard Michael Krmenčík, jenž si v posledním týdnu zavřel v západočeské Doosan aréně veškeré dveře, což se týká i jeho incidentu z odloženého utkání se Sigmou.

Chování kmenového fotbalisty belgických Brugg příliš nekvitoval ani Vladimír Šmicer, podle nějž to vůbec není o Slavii, nýbrž o jeho vztahu s Plzní. "Spálil veškeré mosty, které v Plzni měl. Jestli tam měl nějaké známé a kamarády… po tom, co bylo s Olomoucí a teď, tak to je konec. To, jak se zachoval, není dobře. Měl spíše ukázat svou velikost. Osobně mě mrzí, že se takto radoval. Jestli se chtěl zavděčit slávistům? To udělá nejlépe tak, že bude hrát pravidelně a bude dávat góly,“ pronesl Sportem citovaný vítěz Ligy mistrů z roku 2005, čímž narážel na jeho slabší vytížení i produktivitu.

Další bývalý český reprezentant Václav Němeček, jenž má pro změnu zásadní minulost ve Spartě a v minulosti prošel záložními řadami i v Toulouse, Servette Ženeva či Dalianem Wanda, byl vůči rodákovi z Kraslic ještě přísnější. I o dvacet let starší "Štístko" by prý možná bylo na Sinobo Stadium produktivnější, nežli právě současný svěřenec Jindřicha Trpišovského.

 "Už svým vystoupením v Olomouci ukázal bohužel svou malost. Dostal se do role, kdy se stal v podstatě ovcí. Opakuje nesmysly po někom, kdo to vykřikuje,“ doplnil vicemistr Evropy z roku 1996 na konto hanlivých pokřiků směřovaných na Viktorii. "To jak ukazoval na protihráče. Jasně, že jim chtěl ukázat: vy jste pitomci, my vás tady porazíme. Aby si ale dokazoval svou velikost tím, že dá gól týmu, který je v osmi lidech… Pardon, chci poradit Slavii: Vladimír Šmicer je registrovaný v Chabrech. Jsem si jistý, že když nastoupí na deset minut za Slavii proti osmi, tak ty góly dá dva,“ uzavřel na iSport.cz čtyřiapadesátiletý internacionál, čímž si nepochybně rýpl do statistik někdejšího fotbalisty Sokolova, Čáslavi, Vlašimi, Baníku i Dukly, jenž byl naposledy pořádně vidět v české lize na podzim 2019.

Případ Krmenčík: Další úlet v emocích, nebo odplata za roky starou křivdu?

Krmenčík by si měl srovnat palici, nedělat ze sebe slávistu a začít trošku přemýšlet, míní Petržela

Přestaňme už s tím pokrytectvím, proč by Krmenčík nemohl slavit gól? A největší ostudou Plzně byl Berbr

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.