Zástupkyně Kalvacha s Janoškem: Krmenčík se vysmíval hráčům Plzně, kolik berou a chlubil se tím, kolik bere ve Slavii on

Zástupkyně Kalvacha s Janoškem: Krmenčík se vysmíval hráčům Plzně, kolik berou a chlubil se tím, kolik bere ve Slavii on

Bezkonkurenčně nejskloňovanější český hráč za poslední týden? Pravděpodobně se shodneme na tom, že je jím osmadvacetiletý český reprezentant Michael Krmenčík, jenž je majetkem Brugg, ale od léta je zapůjčen ve Slavii.

Jen krátká rekapitulace - minulý týden se v rámci MOL Cupu proti Sigmě Olomouc připojil k sešívaným fanouškům, kteří hanlivě uráželi jeho bývalého chlebodárce za západočeské Doosan arény.

Ačkoliv se za své chování den poté omluvil, ve víkendovém šlágru 13. kola v Edenu se po prolomení dlouhého gólového půstu právě proti červenými kartami oslabené Viktorii nechal unést a znovu příliš úcty neprojevil.

Neodpustil si nesportovní gesto k plzeňskému kotli, při pískání si zacpal uši a ukazoval na své jméno na sešívaném trikotu. V rámci jeho pošťuchování se svěřenci kouče Michala Bílka, kteří mimochodem stále vládnou Fortuna:lize, pak vyplavala na povrch ještě jedna zajímavá skutečnost...

Jak na své sociální síti prozradila Petra Škytová, zaměstnankyně hráčské agentury RBR SportConsult, jež ze Štruncových sadů zastupuje např. Dominika Janoška či Lukáše Kalvacha a do jejího portfolia patří i Roman Hubník či Václav Jemelka, "Krmelec" se opravdu na Sinobo Stadium nechoval jako vzor a reprezentant.

"Krmelec velké zklamání. Aby se vysmíval hráčům Plzně, kolik berou oni a kolik bere on ve Slavii...No, ony boží mlýny melou. Uvidíme, kde bude hrát v létě," napsala Škytová na Instagramu.

No, po tom všem je jisté jedno - V Plzni, která bude mít v dalších měsících nového majitele, už nebude mít otevřené dveře jako David Limberský či Milan Petržela.

Zdroj: tn.nova.cz

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený PŠ (@petrone_lla)

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.