Někdy už by ty naše situace trochu štěstí opravdu potřebovaly, postěžoval si jablonecký tahoun Pilař

Někdy už by ty naše situace trochu štěstí opravdu potřebovaly, postěžoval si jablonecký tahoun Pilař

Jablonecký štírek Václav Pilař se stal ve Zlíně nejnebezpečnějším hráčem Jablonce. To vše i přesto, že odehrál jen druhé dějství.

Jen sám ostřílený křídelník orazítkoval ve svých šancích jak břevno, tak tyč. V nynější severočeské situaci už se to zdá být kapku frustrující...

"Šance si vytváříme, ale neproměňujeme je. Někdy to tak prostě je. Potřebujeme na tom zapracovat. Hned v dalším zápase se musíme soustředit a být ve vápně agresivní, tak abychom už dali branku," připomněl pohárový střet s Varnsdorfem, na nějž dojde 11. listopadu.

V posledním ligovém duelu na zlínské Letné by možná branka nepadla, ani kdyby se hrálo do půlnoci. "Myslím si, že to byl hezký fotbal s šancemi na obou stranách. Ten, kdo by dal gól, by i vyhrál. My už hlavně potřebujeme začít ty šance proměňovat," zopakovala na webu fkjablonec.cz opora mužstva, které čeká na výhru již devět utkání v řadě.

Nechybí celku ze Střelnice už i pověstné štěstí? "Nechci se vymlouvat na štěstí. Ale někdy ty naše situace už by trochu štěstí opravdu potřebovaly," přiznal na fkjablonec.cz svěřenec náročného kouče Petra Rady, jehož tým narazí po repre pauze na Slavii, proti níž rozhodně nebude favoritem. Tím spíš v Edenu.

Csaplár věří tomu, že majitel Sparty dostává naprosto zkreslené informace: Je obklopen lidmi, kteří mu lžou

Zdroj: fkjablonec.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.