Je už z West Hamu velký tým? Nepravděpodobné se stává skutečností, září Souček

Je už z West Hamu velký tým? Nepravděpodobné se stává skutečností, září Souček

West Ham United, do něhož by mohl v dohledné době vstoupit majitel Sparty Daniel Křetínský, je v současnosti rozjetý jako už dlouho ne.

V jedenácti kolech Premier League nastřílel aktuálně třetí tým tabulky více branek než Manchester United, Arsenal i druhý Manchester City.

V posledních týdnech vyřadil v Ligovém poháru postupně jak Manchester United, tak Manchester City, s tím, že před pár dny se mu v Londýně podařilo skalpovat Liverpool.

Ve dvaceti soutěžních kláních tohoto ročníku okusili Kladiváři pouze dvě porážky a momentálně táhnou v Premier League sérii čtyř triumfů v řadě, což znamená, že až po repre pauze pojedou na půdu Wolverhamptonu Wanderers, budou vysokým favoritem...

"Jsme teď velkým týmem. Hlavně se ale nenechat unést," snaží se krotit euforii skotský manažer David Moyes, jehož slova nabídl web aktualne.cz.

Pod jeho vedením momentálně září i dvaadvacetiletý anglický reprezentant Declan Rice, jehož cena se prý přibližuje 100 milionům liber. On sám však zatím žádné zaječí úmysly nemá a je spokojen tam, kde je. "Náš kolektiv je výjimečný," potvrdil aktualne.cz citovaný mladý kapitán.

K pokračování krasojízdy nabádá i o čtyři roky starší opora WHU Tomáš Souček. "Nepravděpodobné se stává skutečností. Musíme si věřit a pokračovat," burcoval londýnskou kabinu exslávista, jehož dorazil v rámci šlágru s Reds podpořit také jeho dlouholetý agent Pavel Paska.

"Suk" sice v úvodu nového ročníku anglické ligy nebyl opěvován jako v minulé sezoně, nicméně po skalpu Liverpoolu sklidil zaslouženou chválu...

"Oproti posledním výkonům se o poznání zlepšil. Vytrvale narušoval snahy Liverpoolu," zaznělo na stránkách Evening Standard. "Podobně jako Declan Rice musel hrát rezervovaněji, obrana ho potřebovala mnohem víc než útok. A splnil přesně to, co se po něm chtělo," přidal portál Football.London.

Jsou už menší problémy pryč? Vydrovi se ulevilo a teď doufá, že se prosadí do základní sestavy Burnley

Zdroj: aktualne.cz