Každý chce vědět, co Ronaldo každý den dělá a jak se chová, za otázky na něj jsem rád, přiznává Kovář

Každý chce vědět, co Ronaldo každý den dělá a jak se chová, za otázky na něj jsem rád, přiznává Kovář
OBSAHUJE OHLASY

Brankáře Manchesteru United Matěje Kováře čeká v dresu reprezentační jednadvacítky speciální zápas proti Anglii.

Český reprezentační brankář není ochuzen ani o tréninky s Ronaldem. „Pořád platí, že se mě spoluhráči z jednadvacítky na Ronalda ptají. Všichni chtějí vědět, co každý den dělá a jak se chová. Tyto otázky budou pořád. Snažím se o něm dávat klukům co nejvíc informací, aby taky zažili nějaký příběh. Nemám problém, když se mě na něj někdo zeptá. Jsem i trochu rád, že to někoho zajímá,“ sdělil Kovář médiím, jehož slova nabídl web sport.ceskatelevize.cz.

Za „Red Devils“ chytá za tým do 23 let. „Je mi 21 a cítím, že bych se měl trošku otrkat v dospělém fotbale. Pro mě je nejvyšší čas, abych si našel klub, kde budu pravidelně hrát a rozvíjet svůj potenciál. Bylo by nejlepší, kdybych někam šel. V zimě, popřípadě v létě nikdy nevíte, jestli se najde nějaký klub. Byl bych rád, kdyby se to uskutečnilo už v lednu, ale pokud se to nestane, není všem dnům konec,“ dále konstatoval.

Za Anglii v kvalifikační skupině je rád. „Jsem strašně rád, že jsme dostali Anglii do skupiny, protože pro mě je tento zápas speciální. Strašně se na něj těším. Je to pikantní zápas nejen pro mě, ale i pro nás jako tým, protože Anglie je favorit naší skupiny. Doufám, že podáme dobrý výkon,“ citoval web sport.ceskatelevize.cz slova nadějného brankáře.

Zdroj: sport.ceskatelevize.cz