Kollerova slova zřejmě Koláře moc nenadchnou: Pro mě je teď jasná slávistická jednička Mandous

Kollerova slova zřejmě Koláře moc nenadchnou: Pro mě je teď jasná slávistická jednička Mandous

Pozice sedmadvacetiletého Ondřeje Koláře už ve Slavii není tak pevná jako před několika měsíci a Jaroslav Tvrdík bude mít co dělat, aby za něj v zimě či v létě utržil od některého ze zahraničních zájemců relevantní sumu.

Když hájil exliberecký strážce svatyně tři sešívané tyče naposledy, úřadující mistr inkasoval dvakrát a z jihočeského Střeleckého ostrova si nečekaně odvezl pouhý bod.

Poté se vrátil hájit zařízení o dva roky starší Mandous a od té doby táhne vršovické "S" šňůru čtyř výher v řadě s celkovým skóre 9:0, což znamená, že bývalá jednička Sigmy Olomouc už čtyřikrát v řadě udržela čisté konto.

"Fandím mu, musel si vyčekat svou šanci,“ pronesl v pořadu Tiki-Taka historicky nejlepší střelec českého národního mužstva Jan Koller.

Ten má o nynějším brankáři číslo 1, s nímž pro onu roli počítalo spíš až po Kolářově prodeji, absolutně jasno. "Ondra Kolář nepředváděl moc dobré výkony. Pro mě je teď Mandous jasná slávistická jednička," doplnil "Dino" na konto někdejšího brankáře Plzně, Mostu či Žiliny.

Mandousovu kariéru zatím protnula jen jedna trofej a to slovenský titul z ročníku 2016/2017. Aktuálně by si rád se svým chlebodárcem rozšířil svou osobní sbírku také o úspěch na domácím poli.

Blíží se velký comeback? Jarolím promluvil o tom, zda se Kadlec dostane znovu na ligové trávníky

Zdroj: idnes.cz