Juventus, Chelsea i Manchester United mají na svém seznamu přání stejné jméno

Juventus, Chelsea i Manchester United mají na svém seznamu přání stejné jméno

Knížecí klub AS Monako se v posledních měsících pyšní svou hvězdičkou, která vzbuzuje vášně na celé řadě zvučných adres. Účastník Ligue 1 si je moc dobře vědom jeho talentu, proto se nebrání jeho prodeji. Cílová suma byla stanovena a jisté je, že jeho současný chlebodárce slevovat nebude, naopak by mohla jeho cenovka ve zbytku této sezony ještě růst.

Podle italského listu Tuttosport je předmětem zájmu francouzský defenzivní záložník s kamerunskými kořeny. Aurélien Tchouaméni má ve svých jednadvaceti letech prakticky celou svou kariéru ještě před sebou, přesto je jeho jméno spojováno s celou řadou evropských obrů.

 V minulosti uvízl v hledáčku PSG, ale Monako nechce posilovat přímou konkurenci, proto se jeví mnohem pravděpodobnější prodej do zahraničí. Chvíle na odchod by mohl přijít již během lét příštího roku, pokud zájemce uhradí požadovaných 42 milionů liber. A o svou budoucnost se Tchouaméni rozhodně bát nemusí.

V italské Serii A by jej ve svých řadách upotřebil Juventus, na Old Trafford v něm zase vidí možnou náhradu za Nemanju Matiče. Ve hře je také londýnská Chelsea, která se již dotazovala na jeho dostupnost. Už i samotný hráč vnímá ten humbuk kolem něj a připustil, že by se letnímu přesunu nebránil, ale zatím se chce věnovat svým povinnostem v Monaku.

Zdroj: tuttosport.com

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.