Komplikace pro obranu Chelsea. Rüdiger pravděpodobně neprodlouží smlouvu

Komplikace pro obranu Chelsea. Rüdiger pravděpodobně neprodlouží smlouvu

Obraně Chelsea hrozí, že by mohla přijít o jednoho ze svých stavebních prvků. Vedení londýnského celku se totiž zatím nedaří vyjednat podmínky prodloužení smlouvy s Antonio Rüdigerem. Ten by tak v létě ze Stamford Bridge mohl odejít zadarmo.

Německý obránce Antonio Rüdiger je nezbytnou součástí obrany Chelsea, která zatím v letošní sezóně šlape na plné obrátky. V červnu mu ale končí smlouva, kterou se Blues logicky pokoušejí prodloužit. Všechna jednání však zatím byla neúspěšná.

Osmadvacetiletý obránce údajně požaduje 200 tisíc liber týdně (necelých šest milionů korun). Londýnský klub je ale ochoten nabídnout mu maximálně 150 tisíc liber (čtyři a půl milionu korun). Zatím tak tedy vše směřuje k tomu, že Rüdiger v létě Blues opustí jako volný hráč.

Je těžké ho v takovém případě vidět podepisovat nový kontrakt,“ vnímá poměrně jasně Rüdigerovu situaci okolo nové smlouvy Fotbalový expert Gianluca Di Marzio. Zájemců o Rüdigerovy služby navíc není málo. Mezi hlavní zájemce o služby německého obránce se řadí například Real Madrid, PSG nebo z Premier League Manchester City a Tottenham. "Rudiger je v kontaktu s Juventusem, Manchesterem City a PSG, kde stále hledají nové obránce, má jasno Di Marzio.

V minulosti se živě spekulovalo i o zájmu Bayernu Mnichov. Z německého velkoklubu zní na Rudigera častá chvála. "Jejich zájem mě těší. Dokazuje to, že se mi v této sezoně pár věcí podařilo zlepšit," komentoval zájem Bayernu samotný Rüdiger.

Zdroj: si.com

Dembélé pocítil Xaviho nekompromisnost. Jako první porušil jeho přísná pravidla