Na Krmenčíka se mohutně pískalo i v reprezentačním dresu. "Jsi h*vado," rozléhalo se z letenských tribun

Na Krmenčíka se mohutně pískalo i v reprezentačním dresu. "Jsi h*vado," rozléhalo se z letenských tribun

Ostřílený forvard Michael Krmenčík aktuální není ze známých důvodů oblíbený zejména v západních Čechách, nicméně nevole vůči jeho osobě panuje i v momentech, kdy má na sobě reprezentační trikot.

Důkaz podalo jeho poslední mezinárodní vystoupení, u nějž mu nepomohla ani skutečnost, že se hrálo na sparťanské půdě, čili u největšího rivala jeho Slavie.

Osmadvacetiletý "Krmelec" si tak musel vytrpět jak opakovaný pískot, tak urážky. Pískot dokonce pocítil již ve chvíli, kdy se začal národní tým na duel teprve rozcvičovat a když moderátor četl při představování soupisky jeho jméno, z ochozů se pískalo opět.

Jakmile se po prvním dějství začal nynější host ve vršovickém "S" rozcvičovat, musel čelit skandování "Krmenčík, ty jsi hovado", které zas a znovu doprovázel pískot.

Když pak v šedesáté minutě střídal Alexe Krále z West Hamu United, tribunám se to nelíbilo a jeho nasazení šlo ruku v ruce zase s nepříjemným pískotem.

Na explzeňského kanonýra se dokonce pískalo i při dotyku s balonem, což musel na tiskové konferenci komentovat i realizační tým. "Pro Michaela je to složitější. Nevole fanoušků má určité důvody a on se s tím prostě musí vypořádat," sdělil sportem.cz citovaný asistent Jiří Chytrý.

Kmenovému forvardovi Brugg jinak listopadový sraz nevyšel i ze sportovního hlediska. Proti slabému Kuvajtu (7:0) i Estonsku strávil dohromady na olomouckém a letenském trávníku 90 minut a žádnou trefu si nepřipsal.

Osobně bych preferoval, kdybychom dostali znovu Wales nebo Skotsko, říká před losem baráže Chytrý

Zdroj: sport.cz