Štetina momentálně zaostává, tvrdí Rajnoch a ke Spartě dodává: Myslím, že na titul to v téhle sezoně nebude

Štetina momentálně zaostává, tvrdí Rajnoch a ke Spartě dodává: Myslím, že na titul to v téhle sezoně nebude

Janu Rajnochovi připomíná současná jízda Slovácka pár let staré tažení Leicesteru City Premier League. I když tým Martina Svědíka až k titulu dokráčet nemusí, podle internacionála ho v tomto ročníku nezíská ani Sparta a její čekání na primát od roku 2014 tak bude pokračovat minimálně do roku 2023.

"Myslím, že na titul to v téhle sezoně nebude. Sparta selhala i v Plzni, ukazuje se, že není odolná herně ani mentálně. Jestli by chtěl někdo Spartu omlouvat, že ji čeká zápas na Rangers, pro mě to není omluva. Hráči nebyli správně mentálně nastavení, to byl celý problém," pronesl ve svém komentáři pro sport.cz nynější kouč Motorletu Praha.

Pavel Vrba se bude muset před vystoupením v Glasgow zaměřit nejen na útok, který byl v Uherském Hradišti neškodný, ale i na obranu, která obdržela čtyři branky. Tah s Lukášem Štetinou, jehož už nevybíravě kritizoval také další exsparťan Tomáš Řepka, hlavnímu kouči nevyšel...

"Hodně kritiky se valí na Lukáše Štetinu. Je známé, že trenér Vrba rád spoléhá na zkušenost, ale tenhle tah se Štetinou mu už snad třikrát nevyšel, nevyplatilo se mu to. Není to nic proti Štetinovi, ale momentálně zaostává. Takže si myslím, že je tu čas pro některou další variantu, ať už s návratem Vitíka do sestavy, nebo s Hanckem na stoperu a na kraji s mladým Gabrielem. Sparta hlásila, že chce dávat šanci mladým. Pokud to chce udělat, teď přišel ten čas," avizoval na sport.cz někdejší stoper tří tureckých klubů či německého Cottbusu, jenž je pořád vidět i na hřišti a to v barvách Jíloviště, respektive Realu TOP Praha.

Štetina, Vindheim i Sáček jsou podle Řepky nekopové. Internacionál volá po Vitíkovi, Gabrielovi či Karabcovi...

Zdroj: sport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.