Teplice nejspíš prožívají podobný příběh jako já ve Viktorii Žižkov, kdy jsme spadli, vzpomíná Švancara

Teplice nejspíš prožívají podobný příběh jako já ve Viktorii Žižkov, kdy jsme spadli, vzpomíná Švancara

Petr Švancara dle svých slov dodnes nepochopil, proč se na Stínadlech zbavovali nyní druhého nejlepšího střelce FNL Jakuba Řezníčka, ovšem za to, že nyní pálí právě za jeho Brno, je rád.

Sklářům nijak nepomohla ani výměna realizačních týmů. Jiří Jarošík zatím prohrál všech sedm utkání a jeho angažování se zatím severočeské značce nevyplácí...

"Mají po patnácti zápasech pouhých pět bodů, což je šílené. Na záchranu potřebujete nějakých pětadvacet. Kdyby se nehrála nadstavba, už by to mohly zabalit. Přitom kádr nemají tak špatný, mají dostatek zkušených hráčů: Grigar, Mareš, Hyčka, Rezek, Mareček, Ondrášek, Trubač, Mazuch. Pustili ovšem Kubu Řezníčka, za což jim ve Zbrojovce Brno děkujeme, jsme z něj nadšení. Teplicím teď chybí střelec, s Kubou Marešem by se krásně doplňovali," uvedl ve svém komentáři pro aktualne.cz čtyřiačtyřicetiletý expert.

Severočechy podle něj bude prohra se čtrnáctými Pardubicemi, které nyní mají hned o šest bodů víc, hodně dlouho mrzet. "Skoro existenční zápas, pořád se omílalo, jak je důležitý. Ale tak to je, když se hraje o záchranu, jste pořád pod tlakem. A najednou je všechno špatně, pokazíte jednoduchou přihrávku, balony se k vám neodrážejí, nic do branky soupeře samo nespadne. Na druhou stranu když už brankář chytí penaltu, nemůžete hned udělat další faul, musíte se pořád chovat s maximální odpovědností a koncentrovaností. Zažil jsem s Viktorkou Žižkov, když jsme měli z pětadvacetičlenného kádru dvanáct zkušených a otrkaných kluků, a stejně jsme spadli. Teplice prožívají nejspíš podobný příběh," doplnil na aktualne.cz Švancara, jehož jediným angažmá mimo rodnou zemi byl Inter Bratislava, ale o příliš dlouhou epizodu nešlo.

Zdroj: aktualne.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.