Mrzí mě hlavně to, že jsme ztratili body do koeficientu, jak klubového, tak českého, přiznal Trpišovský

Mrzí mě hlavně to, že jsme ztratili body do koeficientu, jak klubového, tak českého, přiznal Trpišovský
OBSAHUJE VIDEO

Domácí remízový výsledek s Feyenoordem Rotterdam směrem k poslednímu utkání na hřišti Unionu Berlín nic nemění. Pakliže budou chtít sešívaní hrát v Evropě i nadále, u našich západních sousedů v prosinci nesmí prohrát...

"Mrzí mě spíš, že jsme ztratili body do koeficientu, jak klubového, tak českého. Možná na dlouhou dobu jsme naposledy hráli zápas před fanoušky a měli jsme ho vyhrát. Směrem k zápasu s Unionem se toho moc měnit nebude, třeba to bude dobře pro nás, než abychom s něčím kalkulovali v hlavě. Jsem hlavně zklamaný z výsledku a zkratu v nastavení," vrátil se ke čtvrtku hlavní kouč vršovického "S" Jindřich Trpišovský.

Sešívaní možná hráli na dlouhou dobu poslední duel před plným Edenem. Na zpřísnění opatření znovu doplatí i sport, tečka netečka. "Zklamaní jsme hodně, doba je složitá, trvá to dlouho. Asi nikomu nepřidá, že krom všech problémů, které vám to přináší, vám ještě někam zakážou jít," krčil rameny bývalý stratég Liberce či Žižkova, jehož slova nabídly stránky slavia.cz.

Čtvrteční návštěva na Sinobo Stadium znovu překročila 14 tisíc diváků, což kvitoval i Jan Kuchta. "Diváci dorazili nehledě na všechno v úctyhodném počtu, hnali nás celou dobu dopředu. Chtěl bych jim za to poděkovat o to silněji, protože jsme takovou atmosféru zažili zase na chvíli bohužel naposled. Všichni ví, jak jsou pro nás fanoušci důležití. Teď se budeme muset v tomhle ohledu bohužel obejít bez nich. Chtěli jsme se s nimi rozloučit vítězstvím," zakončil na slavia.cz rychlonohý forvard, jehož soubor přivítá na stejném místě v neděli poslední Skláře.

Tak laciný gól se jen tak nevidí, to si Panák nemůže dovolit. Určitě mu to vyčteme, uvedl Vrba. Proč posadil Nitu?

Zdroj: slavia.cz