Řepka radí Vrbovi: Wiesner, mladší Krejčí i Hancko by měli hrát jinde, Pavelka a starší Krejčí pak vůbec

Řepka radí Vrbovi: Wiesner, mladší Krejčí i Hancko by měli hrát jinde, Pavelka a starší Krejčí pak vůbec

Sedmačtyřicetiletý internacionál Tomáš Řepka, jenž aktuálně nastupuje za TJ Sokol Červené Janovice, se na svém osobním Instagramu pravidelně vyjadřuje k letenskému "S", jehož dres oblékal ve dvou různých časových etapách.

Nejinak tomu bylo i po sparťanské dvougólové porážce na Ibrox Stadium v Glasgow. Protože je začínající kouč, zvolenou sestavu hlavního trenéra Pavla Vrby se nebál konfrontovat se svými názory...

S nominací Slovácka Holce neměl problém. "Nemám problém s gólmany, předvedli, že uměj a že se na ně spolehnout dá," napsal na své sociální síti bývalý stoper Českých Budějovic i Baníku Ostrava.

K defenzivní řadě už výhrady měl. "Wiesner není pravej bek, ale pravej half, Hancko neni levej bek, ale levej stoper. Panákovi to nesedlo, sice se snaží řešit věci fotbalově, v tom ok, ale asi by to chtělo zjednodušit, ale na stoperu je pro mě v tuhle chvíli v pořádku. Koho k němu?! Potřebuje někoho o koho se bude moc opřít a kdo mu bude krýt záda a to nemá. Chtěl bych tam nějakýho magora jako sem byl já, klidně polovičního ale takovýho kdo bude jasná opora a bude jezdit po prdeli a odmaká to. Mladej Krejčí zase neni stoper, vidím ho jako defenzivního záložníka. Vitík by byl pro Panáka lepší. Štětina tam pro mě opodstatnění nemá a moc jinejch možností není. Wiesnera bych posunul o pozici vejš. A na pravýho beka Gabriela," napsal na IG exreprezentant s klubovou minulostí v Premier League i Serii A.

Co se týče záložní řady a podpory útoku, i v tomto směru by sestavu poskládal kapku jinak než někdejší stratég národního mužstva. "Sáček je maratonec, i když si odehrál svoje, ale Pavelku bych do základu nikdy nedal, pustil bych ho tam maximálně na poslední minutu při rozhodnutým stavu. Haraslín do základu patří. Starýho Krejčího v základu nevidím, vim ,že se vrací pomalu, ale pro mě to na hřišti nebylo nic. Vrba by měl dávat víc šancí mladejm. Teprve když dorazil Karabec a Půlkrab, hra se trochu otevřela. Rangers jako průměrnej evropskej klub měli kromě dvou gólů ještě pět šancí a s tímhle týmem je to prostě špatně jak jsme hráli. A Kent si je vodil jak Mynář Zemana," pomohl si štiplavým přirovnáním partner Kateřiny Kristelové, jenž už je moc zvědavý na nedělní sparťanské představení s Libercem.

V jednom utkání se to dá zvládnout i s Itálií a Portugalskem, uklidňuje před losem Frýdek. Co si myslí Panenka?

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tomáš Řepka Official (@tomasrepkacz)