Defenziva je mizerná, rýpl si do zadních řad Sparty Řepka, který by rád viděl v základu Gabriela

Defenziva je mizerná, rýpl si do zadních řad Sparty Řepka, který by rád viděl v základu Gabriela

Trenérskou licenci studující stoper Červených Janovic Tomáš Řepka se pozastavil nad sparťanskou sestavou již po prohře s Glasgow Rangers a po vydřené výhře nad Slovanem Liberec s radami Pavlu Vrbovi pokračoval...

"Tak jsme, zaplaťpánbůh, utrpěli výhru. Ale defenziva mizerná," rýpl si do současných defenzivních řad slavného "S" exreprezentant, jenž na Letné působil ve dvou časových etapách.

Známý internacionál a expert na blikance v jedné osobě se tradičně nebál být ani konkrétní, což je - na rozdíl od všech těch diplomatů, kteří si nechtějí někoho rozházet - sympatický krok...

"Pulkrab by měl hrát v základu. Hancko na stopera, Krejčí mladší na defenzivního záložníka, Gabriel na beka a Pavelka na lavici," přidal na svém Instagramovék účtu někdejší střední obránce Fiorentiny a West Hamu United.

Nejbližší ligový program zavane aktuálně třetí Spartu na půdu předposlední Karviné, odkud je pro klub takového formátu povinnost přivést plný počet bodů. Jak asi bude sedmačtyřicetiletý budoucí profesionální kouč komentovat sestavu po sobotním výjezdu? 

Nýmand, co měl problém s fetem. U nároďáku nemá co dělat, říká Vízek drsně o Pešírovi

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tomáš Řepka Official (@tomasrepkacz)