Podcast: Bídná ofenziva Chelsea a Benítez před vyhazovem. Jak Rangnick změní United?

Podcast: Bídná ofenziva Chelsea a Benítez před vyhazovem. Jak Rangnick změní United?
ZAOSTŘENO NA OSTROVY

Remíza ve šlágru mezi Chelsea a Manchesterem United, nový kouč Rudých ďáblů, krize Blues z Evertonu i šance zahazující Brighton. Všechna tato témata a mnoha další řeší nová epizoda Kontrapresinku, podcastu o Premier League.

Ztráta dvou bodů pro Chelsea, takový je většinový dojem z utkání mezi domácími a Manchesterem United. Může se špatná koncovka Tuchelovým svěřencům nevyplatit v boji o titul? Zlepší se to, až nastoupí nejlepší možná ofenzivní trojice, nebo je problém někde jinde?

Probrali jsme i stopery, jelikož hned kvartetu z nich na Stamford Bridge končí v létě smlouva. Kdo z party Thiago Silva, Cézar Azpilicueta, Andreas Christensen a Antonio Rüdiger si zaslouží nový kontrakt? Měl by Rüdiger dostat extrémní plat, nebo ho mají nechat odejít? Je skutečně tak dobrý, nebo těží ze systému? I to jsme prodiskutovali.

Stejně jako věčné téma v podobě Manchesteru United. Toho se ujme Ralf Rangnick, německý revolucionář, jenž nastartoval týmy Lipska či Hoffenheimu. V Anglii se však jedná o jeho první angažmá. Jak změní hru a bude se pod ním vést Cristianu Ronaldovi či Paulu Pogbovi? Jaké rozestavení Rangnick zvolí? A jaká bude jeho následná role?

Bude Rangnick novým sportovním ředitelem, nebo bude jeho konzultantská role spíše menšího charakteru? Kromě dění na Old Trafford jsme pak prodiskutovali i mizernou formu Evertonu a eventuální vyhazov Rafaela Beníteze. A také Brighton, jenž dává méně gólů, než by si přál.

Fotbalový podcast Kontrapresink poslouchejte na Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts.