Necid v české lize rozvlnil síť po půl roce. Jsem moc rád za něj, čekal na gól dlouho, komentuje kouč Klokanů

Necid v české lize rozvlnil síť po půl roce. Jsem moc rád za něj, čekal na gól dlouho, komentuje kouč Klokanů
OBSAHUJE OHLASY

Hlavní kouč Bohemians Praha 1905 Luděk Klusáček si po debaklu s Plzní žádný tlak nepřipouštěl, protože sezona prý není o jednom utkání. Většina kluků podle něj věděla, že se je potřeba za hanebný výkon rehabilitovat a v dohrávce s Karvinou (3:0) se to povedlo.

Jak složité bylo dát tým po výprasku dohromady hlavně psychicky? "Hráči moc dobře věděli, že už víc nesmí hazardovat se jménem Bohemky. Vyhráli jsme, ale je to jen jeden zápas, což je málo, aby na debakl fanoušci zapomněli. Potřebujeme stabilizovat výkonnost, zatím je jako na houpačce. Těší mě však, že jsme vylepšili postavení v tabulce. Odskočili jsme Karviné," liboval si nadřízený Vacka, Květa, Jindřiška a spol., jehož vyjádření nabídl web sport.cz.

Mezi třemi tyčemi vršovické značky se po delší době objevil Patrik Le Giang. Jak s ním byl spokojen? "Cenné je, že udržel čisté konto. Měl i trochu i štěstí při břevnu, ale to se přikloní k připraveným. Naše problémy ale nejsou brankáři, naším problémem je špatná defenzíva celého týmu," doplnil stratég, jehož realizační tým v Ďolíčku dosud sázel zejména na o sedm let mladšího Bačkovského.

Jedním ze středečních střelců byl dvaatřicetiletý forvard Tomáš Necid, pro nějž šlo o premiérovou trefu v ročníku. Na 12 vystoupení a 445 minut poskytnutého času je to však málo, zejména s jeho jménem a zkušenostmi z Ruska, Řecka, Turecka, Polska či Nizozemska. Exreprezentant tak přerušil střelecké mlčení od konce května, kdy se trefil v Boleslavi. "Jsem moc rád za něj, čekal na gól dlouho," uzavřel na sport.cz čtyřiapadesátiletý odborník, jehož svěřence čeká za pár dní před domácím publikem u Botiče Jablonec.

A protože si Necid zahrál v jeho dresu v sezoně 2007/2008 jakožto náctiletý a podařilo se mu v zelenobílých barvách vstřelit pět branek, nepochybně se bude chtít prosadit také v tomto střetu.

Můj sen je hrát za národní tým Nigérie, přiznává Bassey. Jak komentuje to, že je spojován s tuzemskou špičkou?

Zdroj: sport.cz