Hvězda PSG míří zadarmo do Realu. Ústní dohoda je údajně na světě

Hvězda PSG míří zadarmo do Realu. Ústní dohoda je údajně na světě

Hvězdný francouzský zabiják Kylian Mbappé by se měl stát už v létě novou posilou španělského Realu Madrid. Pode zpráv z Pyrenejského poloostrova už mezi oběma stranami údajně došlo k ústní dohodě.

Přestupová sága okolo Kyliana Mbappého by měla být pravděpodobně vyřešená už začátkem letního přestupového období. Francouzský mistr světa má v Paris Saint-Germain platný kontrakt jen do léta 2022 a podle zákulisních informací už nemá v plánu dále pokračovat pod Eiffelovkou.

O služby stále ještě teprve 22leté megahvězdy má přitom zájem celý zástup evropských velkoklubů, avšak Mbappého to údajně nejvíce táhne právě do Madridu. Jak uvádí španělský deník AS, pařížský rodák měl už dát údajně představitelům Realu Madrid svoje slovo, že se stane novou posilou klubu. A to už začátkem letního přestupového období, což by znamenalo, že Mbappé by putoval na zrekonstruovaný stadión Santiaga Bernabéa v pozici volného hráče.

Kylian Mbappé bude přitom moci oficiálně jednat s „Bílým baletem“ už od 1. ledna, přičemž podle AS je dohoda Francouze s čtyřiatřicetinásobným šampiónem Španělska více než jistá. Pro Real byl tento hráč přestupovou prioritou údajně už od roku 2017, ale boj o něj v té době vyhrál právě PSG.

Ten získal Mbappého do svých služeb na roční hostování z AS Monaco. O rok později vedení PSG už zrealizovalo celý přestup a za mladíka zaplatilo dohromady astronomických 180 milionů eur (asi 4,6 miliardy korun).

Zdroj: Šport.sk

Ti ožralové mohli někoho zabít, naštěstí jsme nevyhráli, tvrdí nezávislá zpráva anglických vyšetřovatelů o finále Eura

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.