Atmosféra v kabině je dobrá, informoval Krejčí. Co vše se na Letné před příjezdem Bröndby nacvičovalo?

Atmosféra v kabině je dobrá, informoval Krejčí. Co vše se na Letné před příjezdem Bröndby nacvičovalo?

Pakliže si chce Sparta zahrát evropské poháry i na jaře, s Bröndby Kodaň nesmí na Letné prohrát a čtvrteční vzájemný souboj je tedy pro ni takové malé finále. 

Podle Ladislava "LK37" Krejčího letenské "S" ví, o co se hraje a jde do toho s jasným cílem zvítězit. "Chceme to dokázat tak, že budeme hrát svoji hru a budeme lepší, než soupeř. Já do zápasu jdu s tím, že chci vyhrát. Tahle to mám," informoval exbrněnský středopolař, jehož slova nabídl web sparta.cz.

Sparta jde do posledního vystoupení ve skupinové fázi po dvou triumfech v řadě. Má tedy vyšší sebevědomí, než tomu bylo po týdnu se Slováckem a Rangers. "Určitě se nám do zápasu jde lépe po vyhraných zápasech než po prohraných. Atmosféra v kabině je dobrá, doufám, že to předvedeme i na hřišti," doplnil dvaadvacetiletý sparťan.

Právě poslední duely odehrál na stoperu. "Samozřejmě, že góly jsou příjemné. Střílení gólu mi chybí. Měli jsme ale marodku, takže jsem hrál na stoperu, abych týmu pomohl. Takhle jsem to vnímal," přednesl na stránkách sparta.cz mladík.

Trenér Pavel Vrba dal mužstvu po výhře v Karviné krátké volno. Pak už ale začala příprava na Kodaň. Co "S" čeká? "Ukazovali jsme si situace do defenzivy i ofenzivy. Nacvičovali jsme je v týdnu. Další informace říkat nebudu, ale viděli jsme i náš zápas v Dánsku," přiznal na klubovém webu kolega Hložka, Karabce, Hancka a spol.

Vůbec se na tenhle věk necítím. Fotbal miluju a chci ho hrát, co nejdéle to půjde, hlásí Pilař

Zdroj: sparta.cz