Chlumecký už na Stínadlech pokračovat nemusí. Panuje s ním nespokojenost ze strany vedení teplického klubu...

Chlumecký už na Stínadlech pokračovat nemusí. Panuje s ním nespokojenost ze strany vedení teplického klubu...

Sklářům z Stínadel se dýchá o něco lépe než pár týdnů nazpět. Na trávníku soupeře se jim podařilo zvítězit po více než roce a dvě výhry v řadě kapku uklidnily jak trenéra Jiřího Jarošíka, tak teplické vedení.

"Vážíme si toho, v Jablonci se moc nevyhrává. Potvrdili jsme bodově a možná i výkonem, že proti Zlínu to nebyla žádná náhoda. Trošku se otočilo, najednou máme i sportovní štěstí. Ono to je možná klišé, ale je to tak. Pode mnou kluci žádný zápas nevzdali, ani nehráli špatně, ale nešlo to výsledkově. Teď jsem rád, že se to překlání se druhou stranu. O tom to je, nevzdat to, makat dál, vstát na nohy, poctivě trénovat," pronesl na webu idnes.cz trenérský nástupce Radima Kučery, jehož tým se bude loučit s kalendářním rokem 2021 domácím soubojem s Mladou Boleslaví.

V úvodu ledna absolvuje teplická družina zimní Tipsport ligu, v rámci níž narazí na Boleslav opět a navíc i na Varnsdrof a Táborsko. Už u toho ovšem nemusí být čtyřiadvacetiletý stoper Martin Chlumecký, nímž má momentálně řešit severočeský management předčasné ukončení kontraktu a to i přesto, že v sezoně 2021/2022 odehrál bývalý zadák Liberce, Varnsdorfu, Dukly i Jihlavy ve žlutomodrém trikotu hned 16 zápasů.

"Krátce jsme se spolu na to téma bavili, panuje s ním nespokojenost ze strany vedení klubu, ale nechci to moc řešit ani se v tom rýpat. Říkal jsem mu, že musí co nejlépe odehrát závěr ligy, hraje i o svoji budoucnost. Dojedeme týden do konce a sedneme si k tomu všichni," ozřejmil portálem idnes.cz citovaný čtyřiačtyřicetiletý Jarošík, jenž před usednutím na teplickou lavičku vedl Prostějov, NK Cejle či Ústí a ještě předtím asistoval Davidu Holoubkovi v Liberci i Ružomberoku.

Jak Slavia kupovala Stanciua, aby se to nedozvěděl Tydýt ze Sparty. Berbr: „Nemůžu za Mynářem na Hrad s holou p.delí“

Zdroj: idnes.cz