Plzeň se do konce roku 2021 neprodá. Šádek ale má dvě konkrétní nabídky a další zajímaví zájemci krouží kolem

Plzeň se do konce roku 2021 neprodá. Šádek ale má dvě konkrétní nabídky a další zajímaví zájemci krouží kolem

Plzeňský majitel Adolf Šádek si původně přál, aby se příchod nového strategického stratéga pro Viktorii dotáhl do konce kalendářního roku 2021. Nakonec se tak však nestane...


"Na doporučení zástupců Deloitte jsme termín posunuli, byť jsme mohli mít vše už uzavřeno," přednesl na webu fcviktoria.cz někdejší západočeský spolupracovník Tomáše Paclíka.

Aktuálně mu mají ležet na pracovním stole dvě konkrétní nabídky na prodej a další zájemci se mu údajně ozvali v posledních dnech. Takže má být z čeho vybírat...

"Máme dvě konkrétní nabídky, zároveň se ozvalo v posledních týdnech několik dalších zajímavých zájemců. I ti stávající nás žádali o více času, u nových je to zřejmé. Podle Deloitte situaci brzdí i aktuální vlna koronaviru. A pro mne jde opravdu o zásadní rozhodnutí pro klub. Na jeho budoucnosti mi velmi záleží, netřeba to uspěchat," vysvětlil stránkami fcviktoria.cz citovaný Šádek.

Napojení na Deloitte je ve sportovním prostředí neotřelou cestou. "Chci, aby tento proces probíhal tak, jak má. Nejen na českém území, ale i v zahraničí. Věřím, že díky tomuto spojení se klub může představit mnohem většímu počtu zájemců, než kdybych je oslovoval jen já napřímo," vysvětlil na fcviktoria.cz nadřízený Beauguela, Buchy, Kopice a spol.

To, že si klade jako podmínku, že zůstane v nejužším vedení i po příchodu nového vlastníka, ovšem odmítá. Dle jeho slov jen o hloupou spekulaci. "Ve Viktorce budu strašně rád pracovat, pokud si to případný nový vlastník bude přát. Je totiž součástí mého života. Na druhou stranu pokud o moji práci nový majitel nebude mít zájem, určitě nebudu klást osobní překážky, bude-li to pro klub nejlepší možná vize," zakončil na fcviktoria.cz zkušený funkcionář, jenž už ve Štruncových sadech ve své době pomáhal i Miroslavu Křížovi.

Legenda pro smích! Chovanec popravil sám sebe, ve fotbale si už neškrtne

Zdroj: fcviktoria.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.