Slavoj Vyšehrad může kvůli Rogozovi opustit ČFL a nezastavit se v divizi, ale rovnou v pražském přeboru

Slavoj Vyšehrad může kvůli Rogozovi opustit ČFL a nezastavit se v divizi, ale rovnou v pražském přeboru

Předposlední prosincové pondělí opět zasedla etická komise FAČR, aby projednala nové skutečnosti ohledně uniklých odposlechů spojených s kauzou bývalého místopředsedy Romana Berbra, s tím, že tresty by měly padnout hned v úterý.

Na pozoru se musí mít zejména aktuálně čtvrtý tým ČFL ve skupině A Slavoj Vyšehrad, jehož zřejmě čeká přeřazení o dvě soutěže níže a to až do pražského přeboru.

Jaro ve třetí nejvyšší soutěži se tak kádru, jehož součástí jsou i Marek Kouba, Jan Suchan či Marek Opluštil, vůbec týkat nemusí.

Mohou za to činy funkcionáře Romana Rogoze, který svého času pracoval ve Slavoji jakožto sportovní manažer. A odnese to tak i současný realizační tým na čele s Jaroslavem Klímou a Ondřejem Švejdíkem.

Na výsledek trestního stíhání se čekat nebude a komise na čele s právníkem Janem Eisenreichem by měla loňský druholigový celek trestat již před svátky.

Jednat se mělo jak o tom, zda dojde k soutěžnímu sesazení s okamžitou platností a jestli se bude pokutovat také finančně. Pakliže ano, dle paragrafu 46 s názvem "Uplátkařství" by se mohlo jednat až o 10 milionů korun.

Sparta pro mě může být odrazový můstek do zahraničí, říká Čvančara. Důvod jeho příchodu objasnil Rosický...

Zdroj: Deník Sport