Pro Kúdelu bude ve čtyřiatřiceti letech návrat po zranění složitější než pro o devět let mladšího Provoda...

Pro Kúdelu bude ve čtyřiatřiceti letech návrat po zranění složitější než pro o devět let mladšího Provoda...

Pětasedmdesátiletý trenérský odborník Ivan Kopecký má o největší ligové hvězdě podzimní části jasno a podle očekávání jí není žádný český fotbalista.

"Ukázal bych na slávistického záložníka Stancia. Když ho to baví, je nejlepší na place. Někdy sice udělá chybu v defenzivě, ovšem směrem dopředu je to pan fotbalista," pronesl na konto rumunského reprezentanta někdejší kouč českých Lvíčat, jehož slova vyšla na stránkách Sportu.

Zmíněný exsparťan naskočil do 16 podzimních duelů, z nichž se mu podařilo vytěžit tři branky a šest asistencí, s tím, že v přihrávkách do gólové šance je na tom vůbec nejlépe z celé Fortuna:ligy.

Sešívaným by měl podle Kopeckého dost pomoci i návrat dlouhodobých marodů. "Mrzí mě, že je dlouhodobě mimo zraněný slávista Provod. Zápasové vytížení mu bude chybět, ale je to mladý kluk, dostane se do toho rychle. Otázkou je, v jaké pohodě se vrátí slávistický stoper Kúdela. Pro něj bude ve čtyřiatřiceti návrat po zranění složitější než pro Provoda," upozornil na portálu isport.blesk.cz bývalý stratég Vítkovic, Baníku, Drnovic i Slavie, jíž šéfoval v letech 1988 - 1989.

Zatímco Kúdela naposledy nastoupil za Slavii na konci srpna, o devět let mladší Provod hrál v mistrovském dresu naposledy v květnu.

Jablonec si bez Pelty neumím představit, je to motor klubu, soudí Komňacký

Zdroj: isport.blesk.cz

 

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.