Myslím, že Slavia by to zmákla i bez Stanciua a Kuchty, míní Rajnoch. Jak se mu líbí Talovierov?

Myslím, že Slavia by to zmákla i bez Stanciua a Kuchty, míní Rajnoch. Jak se mu líbí Talovierov?

Jedinou dosavadní posilou Slavie je mladý ukrajinský stoper Maksym Talovierov, jenž se do Edenu přesunul z jihočeského Střelecké ostrova. Internacionál Jan Rajnoch tento krok sešívanému "S" jednoznačně schvaluje...

"Musím říct, že se mi moc líbil, už když jsem proti němu hrál ve třetí lize. Je vysoký, sebevědomý fotbalista s dobrou rozehrávkou, vynikajícím čtením hry i její organizací. Potenciál je u toho hráče obrovský a z pohledu Sparty je škoda, že si nechala takového fotbalistu utéct, zvláště když je na Letné tenhle post v posledních sezonách hodně citlivý a problematický. Ale pořád vidím mezi mladými hráči Sparty další adepty na to, že by mohli vyrůst v ligové stopery," pronesl ve svém komentáři pro sport.cz nynější kouč Motorletu Praha.

Úřadujícího šampiona Fortuna:ligy by podle jeho vyjádření nemusely výrazně odchodit ani možné zahraniční odchody záložníka Nicolae Stanciua a útočníka Jana Kuchty, o nichž se spekuluje v posledních dnech kalendářního roku 2021.

"Myslím, že by to bez této dvojice Slavia zmákla. Stanciu už tolik nehrál v základní sestavě, trenér dával šanci rychlejším hráčům. Je to pořád geniální fotbalista, rád bych ho tu viděl i dál, protože je to rozdílový hráč, byla by to pro ligu škoda, ale když odejde, Slavia si poradí. Připravení budou třeba Ševčík s Provodem. Co se týče Kuchty, ukázal formu v minulém ročníku ligy i teď na podzim. Je jasné, že se chce posunout dál, a pokud odejde, třeba to bude větší šance pro Krmenčíka," doplnil na sport.cz bývalý český reprezentant, jenž si v minulosti vyzkoušel také turecké a německé prostředí.

Na West Ham rozhodně nepomýšlíme, míříme výš, hlásí Schick a dokáže si představit, že v bundeslize stráví celou kariéru

Zdroj: sport.cz