Baník sáhl do kádru Dukly i Táborska. Kteří 3 mladíci se budou v zimě prát o místo pod ostravským sluncem?

Baník sáhl do kádru Dukly i Táborska. Kteří 3 mladíci se budou v zimě prát o místo pod ostravským sluncem?

V pondělí nastoupí do zimní přípravy Baníku i tři jeho kmenoví hráči, které však Ondřej Smetana s Tomášem Galáskem během podzimu pod dohledem neměli.

Na Bazalech se budou hlásit Lukáš Cienciala, Jiří Boula a Petr Jaroň, který v barvách ostravské juniorky ovládl střeleckou tabulku podzimní části MSFL a probojoval se i do české reprezentační dvacítky.

"Jednoznačně si zaslouží šanci v áčku. S klukama už v závěru podzimu trénoval, dostal se i do nominace na utkání proti Slavii a dáme mu další prostor," pronesl na jeho konto sportovní ředitel Alois Grussmann, jehož slova vyšla na fcb.cz.

Šanci v prvním mužstvu Baníku dostanou také křídelník Cienciala a střední záložník Boula, kteří na podzim operovali ve FNL. Zatímco prvně jmenovaný byl dosud zapůjčen v Dukle, druhý jmenovaný pomáhal táhnout Táborsko.

"Oba kluky jsme sledovali a máme přehled o jejich výkonnosti. Chceme je vidět u nás, proto nastoupí do přípravy," uzavřel na stránkách fcb.cz ostravský funkcionář, který možná bude chtít vidět všechny tři jmenované v akci již šestý lednový den proti Karviné.

Nejhloupějším slovním spojením roku 2021 je „Chceme se posunout“. Na druhém místě zůstává floskule „Za mě“

Zdroj: fcb.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.