Na tři jarní sparťanské cíle se pod dohledem Vrby začínají připravovat i Suchomel, Sejk, Patrák či Ryneš...

Na tři jarní sparťanské cíle se pod dohledem Vrby začínají připravovat i Suchomel, Sejk, Patrák či Ryneš...

Kalendářní rok 2022 zahájil už i první tým Sparty. První tréninková jednotka na Strahově však čeká svěřence trenéra Pavla Vrby až uprostřed pracovního týdne, neboť v úterý absolvovali na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy kondiční testy.

V následujících čtyřech týdnech se bude slavné "S" připravovat na několik misí - jarní část ligy a útok na první titul od roku 2014, čtvrtfinále MOL Cupu a Evropskou konferenční ligu s Partizanem Bělehrad.

Hlavní kouč si v nejbližší době v áčku proklepne i talentované hráče, kteří se na podzim podíleli na druholigových výsledcích béčka, jemuž velí Michal Horňák. Konkrétně jde o Vojtěcha Patráka, Matěje Ryneše, Václava Sejka a Martina Suchomela.

Václav Drchal (Drážďany) i David Moberg Karlsson (Urawa Red Diamonds) už se samozřejmě v metropoli nenalézají, což ovšem neplatí pro Tomáše Čvančaru s Davidem Lischkou, jenž byl předčasně stažen z hostování v Baníku.

Sparťanská soupiska na start přípravy:

Brankáři: Milan Heča, Dominik Holec, František Kotek, Florin Nita

Obránci: Ondřej Čelůstka, Adam Gabriel, Dávid Hancko, Casper Højer, David Lischka, Filip Panák, Matěj Polidar, Martin Suchomel, Lukáš Štetina, Andreas Vindheim, Martin Vitík, Tomáš Wiesner

Záložníci: Bořek Dočkal, Lukáš Haraslín, Adam Karabec, Ladislav „LK37“ Krejčí, Ladislav „Laco“ Krejčí, David Pavelka, Vojtěch Patrák, Jakub Pešek, Matěj Ryneš, Michal Sáček, Filip Souček

Útočníci: Tomáš Čvančara, Adam Hložek, Lukáš Juliš, Martin Minčev, Matěj Pulkrab, Václav Sejk

Chlumecký nejde s Lischkou porovnávat, ten je o level dál, míní Rajnoch a říká, že to od Sparty není špatný tah

Zdroj: sparta.cz