Budoucí velkoklub pro Schicka? Paříž by byla nesmysl, líbil by se mi v Manchesteru City, říká Koller a svá slova i vysvětluje..

Budoucí velkoklub pro Schicka? Paříž by byla nesmysl, líbil by se mi v Manchesteru City, říká Koller a svá slova i vysvětluje..

Nejlepší střelec v historii českého národního mužstva Jan Koller se v interview s Jaromírem Bosákem zaobíral fotbalistou, který by mohl na čele reprezentačního žebříčku za několik let vystřídat.

Ano, jedná se Patrika Schicka z Bayeru Leverkusen, jehož "Dino" viděl svého času debutovat za Bohemians 1905 a absolutně ho nepřesvědčil. Za dva týdny šestadvacetiletý forvard však v posledních letech udělal velký progres a také proto je spojován s nejzářivějšími klubovými adresami Starého kontinentu.

V souvislosti s odchovancem Sparty se mediálně probíral také možný zájem movitého PSG. O tom si však myslí bývalý ostrostřelec Anderlechtu, Dortmundu či Monaka své...

"Paris Saint-Germain by byl nesmysl. Ani bych mu nedoporučoval francouzskou ligu, sám sem jí prošel. Ta opravdu není jednoduchá. Ať se drží Německa, nebo Anglie," uvedl vynikající rekreační tenista v rozhovoru pro pořad Ušák.

Sám by měl jeden tip z ostrovů. Pokud by mu vyšel, nynější česká ofenzivní jednička by se stala svěřencem slovutného Josepa Guardioly. "Líbil by se mi Manchester City, kde nemají pořádného střelce a styl hry Citizens by mu mohl vyhovovat, že by tam mohl být hrotový útočník. Technicky je na to vybaven velmi dobře, teď i soubojově. Tam by mi to dávalo smysl," doplnil slavný internacionál, jehož nový dokument "Příběh obyčejného kluka" vpadne do kin v průběhu letošního roku.

Kdybych šel ve stejných nebo podobných stopách jako Hložek či Karabec, vůbec bych se nezlobil, říká talent Rus

Zdroj: YT pořad Ušák