Jemelkův agent cítí, že by jeho klientovi prospěla změna. Čerstvá nabídku Baníku je velmi zajímavá...

Jemelkův agent cítí, že by jeho klientovi prospěla změna. Čerstvá nabídku Baníku je velmi zajímavá...

Dočká se střední obránce Václav Jemelka na Andrově stadionu únorového startu ligového jara? Toť otázka a to i přesto, že má bývalý fotbalista belgického Leuvenu na tamní adrese smlouvu až do června 2024.

O člena širšího reprezentačního kádru je totiž na domácím trhu zájem a Viktoria Plzeň není jediným klubem, který se o svěřence kouče Václava Jílka živě zajímá...

Dalším nápadníkem se stal druhé lednové pondělí Baník Ostrava, který dokonce hned doručil na Hanou také oficiální a konkrétní nabídku na přestup přesahující 10 milionů korun a obsahující i další bonusy.

Zatímco zmíněná západočeská značka z Doosan arény by preferovala vzhledem k neukončenému prodeji spíše hráčskou výměnu, pátý tým Fortuna:ligy potřebuje co nejrychleji nahradit Davida Lischku a je ochoten i utrácet.

"O Vaška se několik týdnů zajímá Plzeň, teď Baník. Jednali jsme s jedním klubem ze druhé bundesligy, ale nakonec se rozhodl nabídku neposlat. Ještě něco je ze Skandinávie," pronesl fotbalistův manažer Roman Brulík, jehož vyjádření nabídl server idnes.cz.

"Asi by nás v minulých letech nenapadlo, že by Baník chtěl koupit Vaška Jemelku. Zájem klubů nás těší. Nabídka je velice zajímavá, jde z ní cítit, že o Vaška má Baník opravdu zájem. Pro nás je primární, že také po podzimní sezoně, která byla zásadně ovlivněná jeho zraněními a nemocemi, cítíme, že by mu trvalá změna prospěla," citoval portál idnes.cz slova agenta.

Sigma začíná jarní část v Jablonci, Baník v Mladé Boleslvi a soutěžní boje pro Plzeň startují s Hradcem Králové. Kde asi tou dobou Jemelka bude?

Pelta dal Doležalovi zelenou a ten po osmi letech opouští Střelnici. Na jaké klubové adrese je očekáván?

Zdroj: idnes.cz