Klub má strategii, všichni vidíme, že tu všechno funguje, mne si ruce Vrba. Jakou jedinou podmínku měl?

Klub má strategii, všichni vidíme, že tu všechno funguje, mne si ruce Vrba. Jakou jedinou podmínku měl?

Pavel Vrba (58) má od tohoto týdne jistotu, že bude spojen se Spartou minimálně do června 2023, což znamená, že bude sedět na její lavičce i v sezoně 2022/2023.

"Celý rok tady ve Spartě se cítím velmi dobře, proto jsem smlouvu prodloužil. Klub má strategii, věřím, že na jaře se nám toho hodně podaří. A že budeme v létě spokojení," uvedl v interview pro web sparta.cz rodák z Přerova.

To, že se prodloužení spolupráce potvrdilo ještě před startem jarní části, považuje za dobrý signál. V rámci jednání s Tomášem Rosickým měl pouze jednu podmínku a to takovou, že spolu s ním bude na Letné pokračovat i jeho kompletní realizační tým...

"Moje jediná podmínka byla, aby se klub domluvil s realizačním týmem. Bylo pro mě podstatné, jací lidé kolem mě zůstanou. Vzhledem k tomu, že všichni smlouvu taky prodloužili, tak nebyl žádný problém. Všichni vidíme, že v klubu vše funguje, a tak jsme byli rádi, že Sparta s touto nabídkou přišla," přidal na klubových stránkách bývalý šéf české reprezentace, Plzně, Ludogorce Razgrad i Anži Machačkala.

Na téměř šestnáctiminutové interview s mužem zodpovědným za výkony a výsledky momentálně třetího týmu Fortuna:ligy se můžete podívat zde.

Holec: Pochvala od médií je vždy příjemná, ale já si raději držím odstup, protože dokáže zamotat hlavu

Zdroj: sparta.cz