Talovjerov? Jeho fotbalové a fyzické dispozice jsou přesně do našeho fotbalu, libuje si slávistický asistent

Talovjerov? Jeho fotbalové a fyzické dispozice jsou přesně do našeho fotbalu, libuje si slávistický asistent
OBSAHUJE VIDEO

Asistent hlavního trenéra Slavie Zdeněk Houštecký je zatím se svými svěřenci na přípravném kempu v portugalském Algarve spokojen.

"Kluci jsou fantastičtí. Je neuvěřitelné, co tady polykají za dávky a jak to zvládají. Je vidět, že i přes svátky něco dělali. Kdyby nic nedělali, tak by tohle nemohli zvládnout. Kluci teď zvládli nejtěžší fázi soustředění. Samozřejmě pořád pojedeme na plný plyn, ale budou to už víc herní věci a kratší tratě. Dostali do sebe tu nejtvrdší a nejhorší část, kterou žádný hráč nemá rád, teď se to bude pomalu otáčet k tomu lepšímu – hernímu stylu," avizoval na stránkách slavia.cz člen realizačního týmu sešívaného "S".

A zmíněný herní styl potřebují dostat pod kůži zejména nové tváře, mezi které patří například ukrajinský stoper Maksym Talovjerov, jenž dorazil k úřadujícímu šampionovi z Dynama České Budějovice...

"Maksym je hráč, kterého jsme dlouhodobě sledovali. Jeho fotbalové a fyzické dispozice jsou přesně do našeho fotbalu. Myslíme si, když dneska vidíme, jak všechno zvládá a jak k tomu přistupuje, že jsme po fotbalové i fyzické stránce udělali dobře. Jsme rádi, že tu je s námi," ozřejmil na webu slavia.cz padesátiletý odborník z Edenu.

Na soustředění nechybí ani několik mladíků, které si klub stáhl do přípravu z druholigové Vlašimi, což platí i pro nejlepšího střelce podzimní FNL Denise Alijagiče. Jak zvládají tréninkové dávky ti, jimž ještě nedávno velel Martin Hyský?

"Z kluků z Vlašimi jsme nadšení. Furt jsme čekali, kdo z nich odpadne, ale oni to zvládají úplně fantasticky. Zapadli sem úplně jak zadek na hrnec. Je to příjemné překvapení," zakončil pozitivně naladěný kolega Jaroslava Köstla či Pavla Řeháka.

Soudce Boudník dlužníkem Rogoze, jehož předtím osvobodil. Efotbal psal o jeho možné podjatosti už před lety

Zdroj: slavia.cz