Slavia zkouší pevnost ostravského názoru se Sorem. Jakými penězi a kterým hráčem se snaží okouzlit Baník ona?

Slavia zkouší pevnost ostravského názoru se Sorem. Jakými penězi a kterým hráčem se snaží okouzlit Baník ona?

Když lanařila jednadvacetiletého nigerijského křídelníka Yiru Sora Sparta, Baník si za něj řekl o trojkombinaci 30 milionů korun, Davida Lischku a k tomu 15 procent z případného dalšího přestupu. A na to sportovní ředitel letenského "S" Tomáš Rosický neslyšel...

Nyní se - alespoň podle serveru isport.blesk.cz - pokouší o talentovaného svěřence trenéra Ondřeje Smetany klub z druhé strany Vltavy, a sice konkurenční Slavia.

Deníku Sport mělo více zdrojů potvrdit, že jednání mezi Vršovicemi a Bazaly jsou rozběhlé a úřadující mistr Fortuna:ligy má slezskému klubu nabízet jak finanční hotovost, tak pětadvacetiletého univerzála Ladislava Takácse, který se sportovnímu úseku Baníku zamlouvá dlouhodobě.

A nabídka aktuálního lídra opravdu nevypadá špatně - více než 30 milionů korun a bývalý mládežnický reprezentant s minulostí v Teplicích, Sokolově a Mladé Boleslavi vskutku nezní zle. Tím spíš, že specializovaný server transfermarkt.com u něj uvádí cenu "jen" okolo 13 milionů korun.

Byť africký mladík s podzimní bilancí tří branek a pěti asistencí odcestoval na turecké soustředění se zbytkem ostravského kádru a jednání na dálku mohou být delší, než obvykle, šance na zřejmě největší domácí transfer zimy stále je.

Času do konce zimního přestupového termínu je pořád dost a sám pravý záložník, jenž ještě nepatří Baníku ani celý rok, by se prý přesunu do metropole nebránil.

Slovenský křídelník Goljan: Sparta se mi líbí nejen fotbalově, ale i prostředím klubu a tím, jak působí navenek

Zdroj: isport.blesk.cz