Sešívaní lovili na Bazalech a výsledkem je příchod mládežnického reprezentanta. Nahradí ve Vlašimi Alijagiče?

Sešívaní lovili na Bazalech a výsledkem je příchod mládežnického reprezentanta. Nahradí ve Vlašimi Alijagiče?

Jak zaznělo na stránkách Deníku Sport, na trase Baník - Slavia je opět ruchu a to ještě prosím pěkně vůbec nejde o nigerijského křídelníka Yiru Sora.

Do Vršovic má totiž namířeno čerstvě osmnáctiletý útočník Daniel Šmiga, jenž debutoval ve Fortuna:lize již v uplynulém soutěžním ročníku a zatím odehrál na nejvyšší úrovni 79 minut čistého času.

V nynější sezoně 2021/2022 si však vůbec nekopl a to i kvůli tomu, že mu na Bazalech pomalu doznívá kontrakt a sám forvard ho na stávající adrese nehodlal prodloužit.

Byť se měl odebrat do metropole až v létě po vypršení pracovní dohody, jeho přesun se uspíší a za symbolické odstupné posílí slávistické struktury již v lednu.

"Je hotovo, brzy by to mělo být oficiální. Jedná se o nejlepší možnou variantu, navíc férovou. Žádná krádež, přeplácení nebo něco podobného. Baník sice neustále vyhlašuje, že hráče do Prahy prodávat nebude, ale další jaro na Bazalech by bylo kontraproduktivní pro všechny strany. Takže kývl a nakonec jsou všichni spokojení," citoval server isport.blesk.cz své zdroje.

To, že by mládežnický reprezentant Česka do 18 let hned začal v Trpišovského áčku, se zatím nejeví jako příliš pravděpodobné. Mnohem reálnějším scénářem je, že se půjde rozehrát do FNL na sešívanou farmu do Vlašimi, kde stráví půl rok pod vedením Martina Hyského, který jim může nahradit Denise Alijagiče.

Slavia zkouší pevnost ostravského názoru se Sorem. Jakými penězi a kterým hráčem se snaží okouzlit Baník ona?

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.