Nevím, jestli by bylo pro všechny strany optimální, kdybych ve Slavii zůstal ještě půl roku, uznává Kuchta

Nevím, jestli by bylo pro všechny strany optimální, kdybych ve Slavii zůstal ještě půl roku, uznává Kuchta

Jan Kuchta prošel úspěšně zdravotní prohlídkou v Lokomotivu Moskva, a tak se vršovický klub může těšit na více než 100 milionů korun z prodeje tohoto elitního útočníka.

Pětadvacetiletého reprezentanta nejvíce zaujalo to, jaký výběr ruský celek využil. „Vybrali si mě datoví analytici a zároveň i trenér s vedením klubu. To mě oslovilo úplně nejvíc, protože jsem prošel opravdu důkladnou analýzou. Lokomotiv patří mezi největší kluby v Rusku, má obrovské možnosti, každý rok hraje evropské poháry, v posledních letech se dostal několikrát i do Ligy mistrů. To se mi také líbilo. Věřím, že jsem si vybral správně,“ uvedl přesvědčivě Jan Kuchta pro server sport.cz.

Dál ve Slavii už to nešlo. „Byli jsme rádi, že bod náskok po podzimu máme. Sice to nic neznamená, ale tenhle bod může být v součtu titulový. Bude to ještě dost vyrovnané. Jinak si myslím, že z osobního hlediska nebyl můj podzim špatný, čísla jsem měl v lize i v Evropě. Byl nejvyšší čas, abych udělal další krok. Nevím, jestli by pro všechny strany bylo optimální, kdybych ještě půl roku zůstal,“ pokračoval na webu sport.cz někdejší hráč Bohemians 1905, Viktorii Žižkov, Slovácka, Teplic, Liberce a nyní už i Slavie.

Atmosféra v kabině byla někdy napjatá. „Nejsem jako ovce. Jestli se mým odchodem klima v kabině uvolní, to nevím. Ale říkám věci na rovinu. Myslím, že tak by to mělo být. Když se mi něco nelíbilo, ozval jsem se. Byly dva takové případy. Někomu se samozřejmě nelíbí, když je někdo úplně upřímný. Někdo je oblíbený proto, že vše odkývne. Když ale kývou všichni, neposunete se ani jako člověk ani jako fotbalista. To je podle mě špatně,“ citoval server sport.cz čerstvého útočníka Lokomotivu Moskva Jana Kuchtu.

Zdroj: sport.cz