Slavia je pořád dál než Sparta, ale i na Letné už jdou nějakým směrem, všiml si Rajnoch

Slavia je pořád dál než Sparta, ale i na Letné už jdou nějakým směrem, všiml si Rajnoch

Zatímco takového Ladislava Vízka délka nové smlouvy pro sparťanského trenéra Pavla Vrbu překvapila, Jan Rajnoch až tak vykolejen nebyl...

"Asi se to čekalo. Možná si trenér Vrba představoval delší smlouvu, ale já bych řekl, že to je pro něj motivační. Letenští se pod jeho vedením někam posunuli, najeli na nějakou koncepci. Ale výpadky v podobě Plzně a Slovácka by se takovému týmu, jako je Sparta, prostě stávat neměly," podotkl ve svém komentáři pro sport.cz nynější kouč Motorletu Praha.

Další a v celkovém pořadí již třetí kontrakt si podle něj bude muset opět zasloužit. "V jeho týmu jsou hráči s ohromným potenciálem do budoucna, určitě porostou. Vrba na nabídku ročního prodloužení kývl a je jasné, že další smlouvu si bude muset dobrými výsledky zasloužit, Sparta bude chtít vidět další progres. Je jasné, že Slavia je pořád dál, na Letné ale jdou nějakým směrem, snížil se opět počet cizinců, už není taková fluktuace hráčů, trenér má další prostor pro práci," doplnil na sport.cz čtyřicetiletý internacionál, který se jako hráč objevil také v Německu či Turecku.

Ve třetí lednové dekádě čekají na letenské "S" ruští soupeři Rostov a Lokomotiv Moskva, s tím, že únorový start do Fortuna:ligy proběhne na jihočeském Střeleckém ostrově proti domácímu Dynamu, které bude generálkou na první slavné derby roku 2022, jež se uskuteční v rámci čtvrtfinále MOL Cupu.

Alijagič by ocenil, kdyby se o něj Tecl staral jako o Kuchtu. Podle Trpišovského by mohl mít stejný styl jako Vardy

Zdroj: sport.cz