Mám před ním velký respekt. Hráč je skvělý, tohle vědí všichni, říká o Kadlecovi veterán Matějovský

Mám před ním velký respekt. Hráč je skvělý, tohle vědí všichni, říká o Kadlecovi veterán Matějovský

Tvrdou zimní přípravu pod Karlem Jarolímem kouše kromě Marka Matějovského také jeho bývalý spoluhráč ze Sparty Václav Kadlec, který nedávno obnovil svou profesionální kariéru.

Co na jeho comeback říká právě čtyřicetiletý špílmachr s osmičkou na zádech? "Mám před Vencou velký respekt," uvedl někdejší záložník anglického Readingu pro web gol.cz.

"Byl jsem s ním v kontaktu i poté, co jsme nebyli spoluhráči. Občas jsme si zavolali, napsali. Říkal jsem mu, že pokud mu bude držet zdraví, může být znovu úspěšný. U něj je to čistě o tom, jestli mu bude fungovat tělo. Fotbalista je skvělý, tohle vědí všichni," přidal na portálu gol.cz bývalý reprezentant Česka.

A jak prožívá zimní dřinu on sám? "Sranda to samozřejmě není. Troufnu si říct, že ani nikdy nebyla. Nicméně se cítím velice dobře, díky tomu pořád ještě můžu fungovat v ligovém fotbale. Teď se cítím opravdu abnormálně skvěle, po tom všem, co jsem za poslední dobu prožil. Ani jsem nevěřil, že po roce, kdy jsem stál kvůli problémům s achilovkou, budu takhle fungovat," doplnil na webu gol.cz Matějovský.

Sigma - Aalborg, Arsenal - Liverpool, United - West Ham, Chelsea - Tottenham, AC Milán - Juventus

Zdroj: gol.cz