Kam s plzeňským Janoškem? Na další zapůjčení v rámci tuzemska to nevypadá a agent by dal přednost zahraničí

Kam s plzeňským Janoškem? Na další zapůjčení v rámci tuzemska to nevypadá a agent by dal přednost zahraničí

Byť Dominik Janošek zasáhl loni na podzim do 20 soutěžních zápasů Plzně, přetlak ohledně defenzivních záložníků by mohl odnést právě on. 

Kalvach, Bucha A Káčer jsou v hierarchii výše a bývalý hráč Zlína či Mladé Boleslavi, jehož si Viktoria pořídila ze Slovácka čtyři roky zpět za 10 milionů korun, je na stejné úrovni s N'diayem.

Jeho agent Roman Brulík naznačil, že kdyby mu dal Michal Bílek zelenou, se svým klientem by preferoval zahraničí. To vše i přesto, že by měl mít několik nabídek z Fortuna:ligy...

"Na tomto místě sestavy má Viktorka obecně obrovský přetlak. Dominikovou prioritou stále zůstává prosadit se v Plzni. Ale pokud by měl jít zase na hostování, dáváme přednost zahraničí," citoval web isport.blesk.cz slova hráčova manažera.

V poslední době o něj stály Pardubice a také Zaglebie Lubin, což však nevyšlo. Ozval se však jiný polský celek a nový zaměstnavatel Radoslava Látala s Radimem Kučerou Bruk-Bet Termalica Nieciecza, jehož čekají na jaře tuhé záchranářské boje o udržení Ekstralasy.

"Radek se mě ptal, ale žádný vývoj to nemá. Dominikovou i naší prioritou nicméně stále zůstává prosadit se v Plzni," uzavřel na webu isport.blesk.cz Janoškův zástupce.

Nieciecza neúspěšně vábila baníkovce Pokorného s Jánošem. Jeho postoj byl pro Látala velkým zklamáním...

Zdroj: isport.blesk.cz