Stanciu opustí metropoli kvůli exotice i podruhé. Nynější laso z čínské Super League je prý mimořádně atraktivní

Stanciu opustí metropoli kvůli exotice i podruhé. Nynější laso z čínské Super League je prý mimořádně atraktivní

I když Nicolae Stanciu o svém vršovickém zaměstnavateli vždy velmi hezky mluví a v týmu je dle svých slov rád, s tím, že by mu nevadilo jakkoliv dlouhé soustředění, z české metropole by měl být i podruhé na odchodu.

O rumunského reprezentanta, který má v Edenu kontrakt do 30. června 2023, měl podle informací idnes.cz a také od našeho dobře informovaného zdroje ze skautingu Slavie projevit zájem celek FC Wu-chan, který operuje v čínské Super League.

Založen byl v roce 2009 a rok 2021 zakončil sérií šesti zápasů bez vítězství. V právě probíhajícím roce 2022 by tak chtěl být úspěšnější a i proto se poohlíží po zajímavých posilách.

Samotná nabídka je pro úřadujícího českého mistra mimořádně lukrativní a těžko půjde odmítnout. Zdravotní prohlídku by měl bývalý sparťanský špílmachr s minulostí v Anderlechtu či FCSB podstoupit v novém působišti ještě do konce tohoto týdne.

Přestupová částka by se měla přiblížit sumě, za kterou do Slavie přicházel a velmi lákavá je zejména gáže a to i pro hráče, který patřil k nejlépe placeným mužům celé Fortuna:ligy.

Pravdou je, že v posledním tréninkovém zápase slavného "S" v Portugalsku nebyl osmadvacetiletý Stanciu v základní sestavě pro nejvyšší soutěž, z čehož si také jde udělat jistý obrázek.

Když opouštěl Stanciu Spartu kvůli Al Ahli, v exotice nakonec vydržel pouhého půl roku. Jak tomu asi bude v případě na stěhování na čínskou adresu?

Za půl roku z prahu smrti do Premier League?

Zdroj: idnes.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.