Případná náhrada za Stanciua by mohla dorazit z Hané. Sigma odmítá, že by za svůj talent chtěla 50 milionů

Případná náhrada za Stanciua by mohla dorazit z Hané. Sigma odmítá, že by za svůj talent chtěla 50 milionů

Pakliže by Slavia v příštích dnech opravdu prodala Nicolae Stanciua, podle informací serveru isport.blesk.cz by se mohla vydat na nákupy do kádru Sigmy Olomouc.

Právě na Andrově stadionu ji dlouhodobě zajímá český reprezentant do jednadvaceti let Kryštof Daněk, který patří k největším domácím talentům současnosti.

Svěřenci kouče Václava Jílka je čerstvých devatenáct let a ve Fortuna:lize je k tomuto datu na 43 startech a 5 brankách, s tím, že dalších šest vystoupení nasbíral za Sigmu v MOL Cupu.

Smlouvu na Moravě má do 30. června 2025 a na transfermarkt.com u něj svítí suma přesahujicí 20 milionů korun, což však platit vůbec nemusí a mohlo by jít ještě o vyšší částku.

Sportovní manažer aktuálně desátého celku Fortuna:ligy Ladislav Minář se však jeho možným odchodem nechce vůbec zabývat. Minimálně ne veřejně.

"Doteď nás nikdo s nabídkou za Kryštofa Daňka neoslovil. Ani není pravda, že si za něj říkáme 50 milionů. Neříkáme si nic, protože absolutně nemáme zájem jej prodávat," citoval Deník Sport slova ostříleného funkcionáře, jenž už je řadu let zodpovědný za přestupovou politiku Sigmy.

Pamatujete ale na Davida Zimu? Hanácký funkcionář hovořil o současném turínském stoperovi podobně a stejně nakonec později zakotvil právě v Edenu...

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.