Slavia rozebrala v generálce Baník již v první půli. Trefy slavili Ševčík, Krmenčík, Plavšič a Lingr

Aktuální lídr tabulky české nejvyšší soutěže zvládl s přehledem generálku na ligu, když v neděli odpoledne neměl problémy s dalším prvoligovým klubem Baníkem Ostrava. O výhře rozhodli domácí již v první půli, avšak hosté po změně stran taktéž vykázali produktivitu.

Sešívaní otevřeli skóre již v patnácté minutě, kdy sítě rozvlnil Ševčík. O pět minut později náskok navýšil Krmenčík a během první půle slavili své trefy taktéž Plavšič a Lingr.

Po změně stran se dostala ke slovu také Ostrava. V 54. minutě se podařilo snížit Klímovi a v 76. minutě vykázal efektivitu v koncovce také Ekpai. Další góly však Baník nepřidal, a tak se musel smířit s porážkou 2:4.

Slavia Praha - Baník Ostrava 4:2 (4:0)

Branky: 15. Ševčík, 20. Krmenčík, 31. Plavšič, 42. Lingr - 54. Klíma, 76. Ekpai.
Slavia: Mandous - Bah, Ousou (61. Prebsl, 76. Madsen), Kačaraba (56. Talovjerov), Plavšič (46. Oscar) - Holeš (61. Hromada), Ševčík (61. Traoré) - Schranz (61. Sor), Madsen (61. Samek), Lingr (61. Višinský) - Krmenčík (61. Tecl). Trenér: Trpišovský.
Ostrava: Budinský - Ndefe (73. Juroška), Svozil, Chlumecký, Fleišman (83. Jaroň) - Buchta (46. Ekpai), Kaloč (83. Pokorný), Budínský (46. Kuzmanovič), Falta (73. Šín) - Klíma (73. Boula), Almási (46. Koncevoj). Trenér: Galásek.