Madsen je tu jeden z nejlepších, je to nadstandardně chytrý fotbalista, chválí Dána kapitán Slavie Ševčík

Madsen je tu jeden z nejlepších, je to nadstandardně chytrý fotbalista, chválí Dána kapitán Slavie Ševčík
OBSAHUJE VIDEO

Kapitánem Slavie byl v generálce na jarní část proti Baníku (4:2) Petr Ševčík, který se vrátil jak k samotnému nedělním zápasu, tak k celé přípravě.

Jak se mu líbil výkon v Portugalsku chváleného Srdjana Plavšiče, který ukázal velkou chuť i proti Ostravě, které dal gól a navíc u dalších dvou tref asistoval?

"Už v Portugalsku ukázal, že mu tahle pozice víc než vyhovuje. Je sice malý, ale je extrémně rychlý a má skvělé náběhy za obranu. Využívá toho tak, jak trenéři chtějí, momentálně je pro nás obrovsky přínosný. Doufáme, že si to přenese i do sezony," pochválil srbského rychlíka český reprezentant, jehož slova nabídl web slavia.cz.

Sám Ševčík nastoupil ve středu záložní formace společně s Dánem Madsem Emilem Madsenem, jenž toho na podzim odehrál minimum. Jak se mu líbí jeho progres?

"Musím říct, že mě velmi překvapil. Za mě je to jeden z nejlepších fotbalistů tady, je to nadstandardně chytrý hráč. Poslední zápasy na soustředění i teď ukazuje, jak kvalitní fotbalista to je," chválil Bahova krajana exliberecký středopolař.

Podle něj má za sebou vršovické "S" mimořádně náročnou zimní přípravu, což by se mělo projevit už za pár dní v prvním jarním kole proti Karviné. "Myslím si, že to soustředění bylo jedno z nejtěžších, co jsem pod trenérem Trpišovským zažil. Celý tým makal a všichni nadstandardně zvládli všechno běhání. Bylo toho fakt hodně. Přípravu nikdo moc nemusí. Každý se těší na první kolo, až se zase začne hrát," zakončil na slavia.cz sedmadvacetiletý slávista.

Plánům Trpišovského už nerozumím, ze Stanciua by byl klidně Vietnamec, říká ostře Vízek

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.