Pokud Chaluš zamíří do Malmö, do Slovanu by nemusel přijít jen Višinský, ale i Prebsl. Alijagič pak míří za Škodou...

Pokud Chaluš zamíří do Malmö, do Slovanu by nemusel přijít jen Višinský, ale i Prebsl. Alijagič pak míří za Škodou...

Tabulkově devátý Liberec si vypůjčí ze Slavie osmnáctiletého Denise Višinského, který si v neděli proti Baníku zahrál třicet minut a do poslední chvíle to vypadalo, že se v mistrovském kádru udrží.

Byť nejde o hostování, ale o přestup natvrdo, sešívaní si ho mohou v příštích letech kdykoliv koupit zpátky za předem dohodnutou částku, jež byla stanovena na pár milionů korun.

Višinský, jenž na podzim zářil pod Martinem Hyským v druholigové Vlašimi, sice byl v Portugalsku, ale konkurence v Edenu ho do sestavy nepustí.

Olayinka, Schranz, Masopust a nově i Sor byli nad jeho síly a pod Lubošem Kozlem by měl na stadionu U Nisy dostávat mnohem výraznější prostor.

Slovan mimochodem stojí také o dalšího sešívaného mladíka, který byl odložen ve Vlašimi, a sice o stejně starého středního obránce Filipa Prebsla.

Perspektivní stoper s krátkou minulostí ve Viktorii Žižkov by mohl pod Ještědem nahradit kapitána Matěje Chaluše (23), kolem nějž v těchto dnech krouží švédské Malmö. jedinou komplikací je však mladíkovo čerstvé zranění.

Taktéž osmnáctiletý forvard a nejlepší střelec podzimní části FNL Denis Alijagič by se nakonec také v kádru nemusel udržet a podle všeho stráví jarní část pod Karlem Jarolímem v Mladé Boleslavi, kde se bude dál vyvíjet po boku bývalého kapitána slavného "S" Milana Škody.

Madsen je tu jeden z nejlepších, je to nadstandardně chytrý fotbalista, chválí Dána kapitán Slavie Ševčík

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.