Skauti Sparty asi nenašli nikoho, kdo by je přesvědčil, že by si zasloužil přesun do rudého hned v zimě, míní Rajnoch

Skauti Sparty asi nenašli nikoho, kdo by je přesvědčil, že by si zasloužil přesun do rudého hned v zimě, míní Rajnoch

Sparta se v zimě zatím až tak neposílila a nad příchody převažovaly odchody. Podle experta Jana Rajnocha by to však nemusel být problém, protože hlavní kouč Pavel Vrba podle jeho slov rád pracuje spíše s užším kádrem.

"Zaznamenal jsem názory, že Sparta neposílila dostatečně. Já bych tady ale věřil trenéru Vrbovi. Ten i během plzeňského působení sázel na užší kádr, kdy mají hráči zažité automatismy, souhra fungovala skvěle. Stačí, když si to sedne. Tým se doplnil o útočníka Čvančaru, jinak převažují odchody. Pokud je ale Vrba spokojený, je všechno tak, jak má být. Spartu čeká náročný program a zranění mohou působit jako strašák, ale pokud z klubu odešli hráči, co nechtěli na Letné působit, nevidím problém. A obrovské plus vidím v tom, že Sparta udržela Adama Hložka, což potvrzuje, jaké ambice má," uvedl na webu sport.cz současný kouč Motorletu Praha.

Výrazné posílení by mohlo přijít zase až v letní přestávce, kde bude na zabudovávání nových tváří přeci jen o něco více prostoru.

"Někoho strašily zase chyby v obraně, které Sparta dělala i během přípravných duelů. Znovu ale opakuji, že je třeba věřit trenéru Vrbovi. O něm je známé, že radši vyhraje 5:3 než 1:0. Sparta má nějaký skauting hráčů a nejspíš nenašli takového, který by je přesvědčil natolik, aby si teď v zimě zasloužil přesun do rudého dresu," uzavřel na stránkách sport.cz český exreprezentant s patnácti mezinárodními vystoupeními z let 2008 - 2011.

Dvanáctinásobným mistrům Česka z Generali Česká pojišťovna arény sice nevyšla generálka na ligu s Lokomotivem Moskva, nicméně na jihočeském Střeleckém ostrově už může být za pár dní všechno jinak...

Nejde, aby Teplice zmizely z fotbalového světa téhle republiky, to by bylo neštěstí, tvrdí šéf sklářů Šedlbauer

Zdroj: sport.z