Potočnému by Plzeň mohla sednout. Abychom se ještě všichni nedivili, jak dobrý přestup klub udělal, tvrdí Rajnoch

Potočnému by Plzeň mohla sednout. Abychom se ještě všichni nedivili, jak dobrý přestup klub udělal, tvrdí Rajnoch

Tabulkově druhá Plzeň žádný velký zimní třesk v hráčské kabině nedělala a v Doosan aréně to ani nebylo zapotřebí. Nezanedbatelným faktorem může být jak příchod Romana Potočného z Baníku Ostrava, tak udržení Jeana-Davida Beauguela.

To alespoň tvrdí nynější hráč Jíloviště v I.A třídě Jan Rajnoch. "Sestavu poměrně konsolidovala i Plzeň. Důležitou a možná zásadní zprávou je, že klub našel partnera v podobě sázkové společnosti Fortuna. Všichni vědí, jak důležité je pro Plzeň naplnění rozpočtu, tyhle miliony se Západočechům určitě budou hodit," pronesl ve svém komentáři pro web sport.cz bývalý stoper tureckých celků MKE Ankaragücü, Sivasspor a Adana Demirspor.

"Zajímavým tahem bylo z pohledu Viktorie angažování Romana Potočného, osobně si myslím, že by mu Plzeň mohla sednout a těším se, jak se mu povede. Abychom se ještě všichni nedivili, jak dobrý přestup klub udělal," přidal na sport.cz někdejší reprezentant Česka, jenž ve své době prošel také německým Cottbusem.

"V týmu trenéra Bílka zůstal i střelec Beauguel. Chtěl odejít, ale bude bojovat o titul v Plzni. Bude zajímavé ho sledovat, vždyť bude sám hrát o svou budoucnost. S nadsázkou lze říct, že o Plzni nebylo v zimě tolik slyšet, ale na jaře určitě bude míchat kartami v čele tabulky," předpověděl trenér Motorletu Praha, jehož názor nabídl web sport.cz.

Skauti Sparty asi nenašli nikoho, kdo by je přesvědčil, že by si zasloužil přesun do rudého hned v zimě, míní Rajnoch

Zdroj: sport.cz