Červenka mění Vlašim za Duklu. Na Julisce doufají, že bude produktivní a zúročí své zkušenosti...

Červenka mění Vlašim za Duklu. Na Julisce doufají, že bude produktivní a zúročí své zkušenosti...

Na dejvickou Julisku dorazila nová posila do útoku. S Duklou si plácl zkušený devětadvacetiletý forvard Marek Červenka, který dorazil do metropole z Vlašimi.

V novém působišti se odchovanec Slavie s pěti sešívanými starty na nejvyšší úrovni upsal na rok a půl do 30. června 2023...

"Marka dobře znají naši trenéři a v minulém roce měl velmi slušnou sezónu ve Vlašimi, proto jsme využili možnosti a realizovali jeho přestup do Dukly. Doufáme, že bude produktivní i v Dukle a zúročí zde svoje zkušenosti," uvedl na stránkách fkdukla.cz sportovní ředitel Jan Staněk.

A co první dojmy samotného fotbalisty, jehož starší bratr Roman je hokejovým mistrem světa z roku 2010? Někdejší útočník severoirského Linfieldu mohl i jinam, ale žlutý trikot ho lákal jasně nejvíc...

"Měl jsem více nabídek, ale když přišla ta z Dukly, tak jsem dlouho neváhal. Jsem Pražák a Dukla byla vždycky velký klub a pojem. Chci dávat góly a pomoci týmu, to je můj cíl. Kluci v kabině mě vzali mezi sebe, je tu dobrá parta. Musíme to potvrdit i v zápasech," přidal na fkdukla.cz bývalý hráč Viktorie Žižkov, Teplic, Baníku či Sokolova, jenž vstřelil v tomto ročníku FNL během 534 poskytnutých minut dvě branky.

Nejde, aby Teplice zmizely z fotbalového světa téhle republiky, to by bylo neštěstí, tvrdí šéf sklářů Šedlbauer

Zdroj: fkdukla.cz